Kol Germe Ameliyatı - saglikdas.com

Kol Germe Ameliyatı

Kol Germe Ameliyatı
20 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.391 kez okundu.

Kol Germe Ameliyatı Zararları?

Sarkık kollar hızla kilo veren kadınların kâbusudur. Kilo verdikten sonra kol altında oluşan yağlanmalar oldukça rahatsız edici bir görünüme neden olur. Sporla paralel kilo verilmediği takdirde bu sarkmalar meydana gelebilir. Kilo verdikten sonra spor yapılma bile kalıcı bir çözüm mümkün olmamaktadır. Bu rahatsız edici görünüm kol germe ameliyatıyla giderilebilir.

Kol germe ameliyatında koldaki fazla deri veya fazla yağ alma işlemi yapılır. Dirseklerin üstünde hangi bölge sorunluysa o bölgeye gerekli işlemler yapılır. Önce deri yüzeyi liposuction yöntemiyle fazla yağlar alınır, daha sonra fazla deri alınarak işlem tamamlanır. Genel anestezi altında ortalama 2 saat süren bu ameliyat oldukça başarılı sonuçlar verebilir.

Kol Germe Ameliyatı ve Fiyatları

Ameliyat sonrası 1 gün kadar hastanede yatmanız gerekir. İyileşme sürecinde doktorunuzun verdiği ilaç krem vb. kullanmanız hızlı iyileşmeniz açısından önemlidir. Genellikle tam iyileşme 2 ay gibi bir süreyi bulur. Bu süre içinde kolunuzu zorlayacak spor gibi ağır hareketlerin yapılmaması gerekir.

Kol germe ameliyatının ücreti kolların sarkma derecesine göre değişebilir. Şu an en az 4.000 TL olarak bilinen bu işlem hakkında daha fazla bilgi almak için bir estetik uzmanından yardım almanız daha faydalı olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git