Kolay Yüz Maskesi - saglikdas.com

Kolay Yüz Maskesi

Kolay Yüz Maskesi
20 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 995 kez okundu.

Kolay Yüz Maskesi Faydaları

Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız kolay yüz maskesi cilt üzerinde oluşan leke problemlerine son veriyor. Tüm kimyasal madde kullanımını geride bırakarak organik ürün kullanımını sağlayan kolay yüz maskesi aracılığı ile canlı ve parlak bir görünüme sahip olabilirsiniz. Cilt bakımının olmasa olmazları arasında yer alan kolay yüz maskesi sahip olduğu vitamin ve mineraller aracılığı ile kullanıcısının vazgeçilmezi arasında yer almaktadır. Cilt üzerindeki kırışıklık problemini de sona erdiren mükemmel kolay yüz maskesi yorgun cilt yapısını geride bırakarak beslenmesini sağlamaktadır. Gergin bir cilde sahip olmak isteyen bayanlar için biçilmiş bir kaftan olacak kolay yüz maskesi pratik ve bir o kadarda çabuk hazırlanmaktadır

Kolay Yüz Maskesi Yapımı İçin Gerekli Malzemeler:

  • 1 çay kaşığı pekmez
  • 1 adat yumurta akı
  • 1 çay kaşığı beyaz kil
  • 1 tatlı kaşığı limon suyu

Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız dillere destan kolay yüz maskesi için öncelikle 1 adet yumurtanın akı beyaz oluncaya dek çırpılır. Daha sonra çırpılan yumurta akının içerisine kil eklenerek karıştırma işlemine devam edilir. Ardından 1 çay kaşığı pekmez ve 1 tatlı kaşığı limon suyu da ilave edilerek karışım cam bir kavanoza eklenir ve 30 dakika bekletilir.

Tüm bu işlem sonrasında kolay yüz maskeni cildinize ince bir tabaka halinde sürerek 10 dakika bekletin. Ilık su aracılığı ile yıkama işlemini gerçekleştirin ve cildi besleyecek doğal maden suyu aracılığı ile yüzünüzü yıkayın. Kullanacağınız kolay yüz maskesi ciltte onarım sürecinin başlamasını sağlayarak yenilenmesini sağlar. Maskenin içerisinde yer alan limon suyu sahip olduğu C vitamini sayesinde ciltteki sivilce lekelerinin yok olmasını sağlamaktadır.

Aynı zamanda cildin ihtiyaç duyduğu nem miktarını da kısa zaman zarfı içinde sağlayan kolay yüz maskesi cildin parlayarak canlanmasını sağlar. Maskenin içerisinde yer alan yumurta akı aktif sivilcelerin kurumasını sağlayarak sağlıklı bir görünüme kavuşmanız için harika bir adım olacaktır. Sizlerde evde kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız kolay maske yapımı aracılığı ile kısa zaman zarfı içinde sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git