Koleston Saç Açıcı Nasıl Kullanılır - saglikdas.com

Koleston Saç Açıcı Nasıl Kullanılır

Koleston Saç Açıcı Nasıl Kullanılır
20 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 6.147 kez okundu.

Koleston Saç Açıcı Nasıl Kullanılır?

Saç açıcı ürünlerle, koyu renkli saçlarınızı birkaç tona kadar açmak mümkündür. Bu ürünlerin en popülerlerinden olan Koleston saç açıcı nasıl kullanılır sizlerle paylaşacağız. Eğer saç renginiz koyu ise, bu saç açıcı ürünle elde edeceğiniz renk kızıla dönük olacaktır. Şayet saç renginiz açık kumral ya da açık sarı ise saçlarınız sarıya doğru açılacaktır.

Bu ürünlerin kullanımı birkaç kerede gerçekleştirilmektedir. Ürün tam olarak oksidasyon ürünü, saç açıcı krem ve toz saç açıcılardan oluşmaktadır. Bu 3 ürünün usulüne göre kullanımı sonucunda istenilen saç rengine kavuşmak mümkündür. Saç açıcılar saçı bir miktar da olsa yıpratmaktadır.

Bu ürünlerin bünyesinde bulunan pudralar sayesinde saçın yıpranması minimuma indirgenir ve saçlar yumuşaklığını kaybetmeden açılır. Saçınızı açmanızı gerçekten istiyorsanız sizlerle paylaşacağımız bazı noktaları iyice düşünmeniz yararınıza olacaktır.

Koleston Saç Açıcı Nasıl Kullanılır İşte Yöntemleri

  • Koleston saç açıcı ürünü saçınıza uyguladıktan sonra belirli bir müddet beklemeniz gerekmektedir. Bu süre yaklaşık olarak 45 dakikadır. Eğer saçınızda istenmeyen bir reaksiyon oluşacaksa bu ilk dakikalarda gerçekleşebilir. O yüzden ilk kullanımda tetikte olun. Eğer 15 dakika içinde bir sıkıntı çıkmazsa muhtemelen bir sorun olmayacaktır. Eğer olumsuz bir durumla karşılaşırsanız derhal saçınızı yıkayınız.
  • Bu ürünün etkisi saç diplerinde daha çabuk görülür. Bu yüzden koleston saç açıcısını kullanmadan önce saç uçlarınızı boyamanızda fayda var. Bu şekilde farklı saç rengi sorununu yaşamazsınız.
  • Uygulama işleminden sonra saçınızın havalanmasını engellemeye yönelik kapatma işlemi sizin yararınıza olacaktır. Bu şekilde maksimum etkiyi alabilirsiniz.
  • Saçlarınız koyu ise aralıklı olarak birkaç ay boyunca kullanmak gereklidir. Çünkü koyu saçlarda elde edilen renk kızıla dönük turuncudur. Eğer saçlarınız açık ise birkaç kullanımda sarı rengi elde etmek mümkündür.
  • Bu yöntemin saçı bir miktar yıprattığını daha önceden belirmiştik. Eğer saçlarınız hassas ise ve saçınızın yıpranmasını istemiyorsanız, saç açma işlemini uygulamadan önce biraz zeytinyağı ile saçlarınızı nemlendirebilirsiniz.
  • Küllü renkler kullanarak saçınızdaki turunculuğu büyük çoğunlukta giderebilirsiniz. Tabi eğer turuncu renkten rahatsız olduysanız…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git