Koltukaltı Botoks - saglikdas.com

Koltukaltı Botoks

Koltukaltı Botoks
20 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.436 kez okundu.

Koltukaltı Botoks Önemi

Gün içerisinde belki de en fazla terleyen bölgemiz, koltuk altımızdır. Bu yüzden insanlar kendini rahat hissedemez. Sosyal yaşantısını etkileyen kişiler için, bu sorunun üstesinden gelebilecek, bir takım çözüm yoları vardır. Bu yöntemler ile terleme sorunun üzerinden gelebilecek, istediğiniz kıyafeti giyebilecek ve toplum içine korkmadan çıkabileceksiniz.

Siz de bu sorun var ise koltuk altı botoks uygulayarak, probleminizden kısa sürede kurtulabilir ve gündelik yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sizler için koltuk altı botoksunun nasıl yapıldığını araştırdık.

Koltukaltı Botoksu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak bu işlemi yaptırmak isteyen kişinin koltuk altı bölgesi, çeşitli testlerden geçirilir ve işleme hazır hale getirilir.
  • Daha sonra kişiye iyot testi yapılır ve ardından koltuk altına botoks uygulanır.
  • Koltuk altı botoksu yaklaşık olarak, 10 ya da 15 dk.Kadar sürer.
  • Uygulamanın sonunda kişi, gündelik hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Hiçbir yan etkisi olmayan bu işlem, ağrısız ve acısız olduğu için bayanlar ve de erkekler tarafından sık sık, tercih edilmektedir.
  • Botoks işleminin etkileri 7 – 8 günde kendini belli eder ve terlemenin azaldığını ve git gide yok olduğunu görürsünüz.
  • Koltuk altı botoksunun, terlemeye karşı etki etme süresi yaklaşık olarak, 6 ay ya da 1 sene arasında değişiklik gösterebilir.
  • Aradan 1 sene geçtikten sonra, tekrar terleme sorunu ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu gibi durumlarda tekrardan botoks uygulaması yaptırabilirsiniz. Bunda hiç bir sorun olmaz.
  • Ayrıca bu botoks sadece koltuk alı bölgesine değil, ayak ve avuç içine de uygulanabilir. Yine hiçbir yan etkisi olmayan bu işlem, terleme sorunun ortadan kaldıracaktır.

Yaptırdığınız botoks uygulamasından sonra, hiçbir şekilde acı ve ya ağrı hissetmezsiniz. İşlem sonrasında dilediğiniz gibi duş alabilir, hayatınıza devam edebilirsiniz. Adı koltukaltı botoks olsa da bu işlem, avuç içine ve ayaklara da uygulanabilir. Siz de bu sorunu yaşıyor iseniz, botoks uygulaması yaparak, bu sorununuzdan kısa sürede kurtulabilir ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git