Korelilerin Güzellik Sırları - saglikdas.com

Korelilerin Güzellik Sırları

Korelilerin Güzellik Sırları
21 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 2.540 kez okundu.

Korelilerin Güzellik Sırları Nelerdir?

Koreli bayanlar, pürüzsüz ve bembeyaz bir ten rengine, sahiptirler. Her bayanın hayalini süsleyen bu görünüm,Korelilerin güzellik sırlarında saklıdır. Doğanın her şeyinden faydalanan Koreliler, çeşitli ürünler kullanarak da, güzelliklerine güzellik katmayı çok iyi başarıyorlar. Aynı zamanda kullandıkları ürünlerin çoğunda, güneş faktörü yer alır. Bu sayede ciltlerine hiçbir şekilde zarar vermeden, kusurlarını kapatırlar.

Korelilerin güzellik sırlarının neler olduğunu, araştırdık. Korelilerin uyguladığı bu yöntemleri uygulayarak, siz de Koreli bayanlar gibi, kusursuz bir güzelliğe, sahip olabilirsiniz.

Korelilerin Güzellik Sırları ve Özellikleri

Korelilerin Güzellik Sırrı ( 1 ):

Korelilerin en önemli özelliklerinden bir tanesi, şekeri minimum ölçüde kullanmalarıdır. Bu sayede ciltleri ve vücutları canlı ve ince bir görünüme sahip oluyor.

Korelilerin Güzellik Sırrı ( 2 ):

Koreliler, fondöten kullanmaktan kaçınıyorlar. Bunun yerine bb kremler kullanarak, ciltlerindeki kusurları kapatmayı sağlıyorlar. Bb kremlerin en önemli özelliği, ciltteki gözenekleri kapatmadan ve yormadan kusurların giderilmesine yardımcı olmaktır. İçeriğinde güneş faktörü bulunan bb kremler,Koreli bayanların vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesidir. Ayrıca bb kremler, fondöten gibi yapay bir görünüme sahip değildir. Oldukça doğal bir görünüm, kazandırır.

Korelilerin Güzellik Sırrı ( 3 ):

En önemli sır ise yeşil çay içmekten, geçer. Siyah çayı çok nadir tüketen Korelilerin, yeşil çaya karşı ayrı bir zaafları vardır. Her açıdan oldukça sağlıklı olan yeşil çaylar, içeriğinde yer alan antioksidan sayesinde, cildi yeniler. Korelilerin vazgeçilmez içeceği olan yeşil çay, aynı zamanda kırışıklıkların oluşmasını engeller ve cildi daha dolgun bir görünüme bürür.

Korelilerin Güzellik Sırrı ( 4 ):

Bildiğiniz gibi Koreliler, bembeyaz bir cilt tonuna sahiptirler. Bunun en önemli nedeni ise, pirinç suyundan olur. Pirincin suyundan tonikler yaparlar ve bu tonikler ile ciltlerini yıkamaktadırlar. İlk olarak pirinci su dolu bir kapta bekletirler. Ardından bu su ile banyo yaparlar. Bu sayede zaten açık olan cilt renkleri, daha açık bir görünüme bürünerek, biblo gibi görünmelerine yardımcı olur. Ayrıca pirinç unu kullanarak, yaptıkları maske de, ciltlerini güneşin zararlı ışınlarından korur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git