Kova Burcu - saglikdas.com

Kova Burcu

Kova Burcu
21 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.161 kez okundu.

Kova Burcu Tanımı

Satürn gezegenine sahip kova burcu sabit niteliği ile tanınmaktadır.  Bireyselliğe ulaşmak amacı ile hareket eden kova burcunun değerli taşları ametist ve yaşimdir. Mavi tonlarının her rengine bayılan kov burçları menekşe, kuşburnu ve kartopu çiçekleri ile tanınmaktadır. Menekşe ve sümbül kokuları ile feraha eren kova burçlarının kan dolaşımı, varis ve kalp hastalıklarına yakalanma riski oldukça yüksektir.

Tüccarlık, astroloji, astronomi, çevirmenlik, yöneticilik ve doktorluk mesleklerine meraklı olan bu burç devrimci kişiliklerin ruh halini yansıtmaktadır. Özgün ruh hali ile tanınan kova burçlarının fedakârlık kavramı gelişmemiştir. Kendinden başkasına fedakârlık etmeyen bu burç aynı zamanda yabancı bakış açısı arcılığı ile olaylar yaklaşmaktadır. Soğuk ve net cevaplar ile problemleri karşılarlar.

Kova Burcu İle Genel Bilgiler

Özgürlüğüne düşkün bir burç tipi olan kovalar özellikle yengeç ve krep burçları ile asla anlaşamazlar. Yay ve ikizler burcu ile uyum sağlayarak mutluluğa kavuşabilirler. Bu burç tipleri evlilik durumu söz konusu olursa uzun ve soluklu bir süreç başlayacak demektir. İlişkilerini canlı tutmak adına ayrılık evlerini yaşamaları evlilik sürecinin daha heyecanlı bir hal almasını sağlayacaktır.

Kova burçları 30 Ocak ile 22 Temmuz arasında uzun soluklu bir ilişkiye adım atarak olumlu sonuçları da berberinde getirebilirler. Karşınıza çıkacak insan ile bu yılın ilk yarısında önemli adımlar atarak evlilik karar verebilirsiniz. Ciddi bir boyutta devam edecek bu süreçte oldukça dikkatli davranmalısınız.

Kararlarınızı tüm evrelerden geçirerek düşünmelisiniz.  25 nisandan itibaren yatırım planlarınız ile ilgili aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bu tür problemler ile karşılaşmamak adına oldukça dikkatli davranmalısınız.  Sahne sanatları ile ilgili gideceğiniz seminerlerde yeni biri ile tanışabilirsiniz.Son zamanlarda meydana gelen tüm huzursuzlukları ardınızda bırakarak po9zitif enerji alın. Bu tür problemler en kısa zamanda çözüme kavuşacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git