Krauterhof Anti Selülit Jeli - saglikdas.com

Krauterhof Anti Selülit Jeli

Krauterhof Anti Selülit Jeli
21 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.406 kez okundu.

Krauterhof Anti Selülit Jeli Faydaları

Pek çok kadının kâbusu olan selülit sorunu, çözülmediği takdirde bayanlar istedikleri kıyafetleri giyemezler. Özellikle yaz aylarında mayo ve bikini giymek zorlaşır ve selülitli bölgeler gizlenmeye çalışılır. Krauterhof anti selülit jeli özellikle bayanların sorunu olan selülitler için üretilmiş bir üründür. İçeriğinde bulunan etken maddelerle selülitlerin vücuttan kolayca uzaklaşmalarını sağlar. Tekrar selülitlerin oluşmasını engelleyerek etki eder.Selülit oluşumlarını önlemek için çok etkilidir.

selülitler kolay kolay yok edilemeyen ve derinin altında birikerek kötü bir görüntüye sebep olan cilt sorunlarıdır. Bu ürünü kullanarak selülitlerinizi kısa sürede giderebilir ve tekrar oluşumunun önüne geçebilirsiniz. Bu jeli cildinize masaj yaparak düzenli olarak kullandığınızda, cildinizde selülit sorunu kalmayacak ve cildiniz sıkı bir görünüme kavuşacaktır. Ayrıca istediğiniz kıyafetleri giyebilme olanağı da bulacaksınız.

Krauterhof Anti Selülit Jeli Özellikleri

Jelin selülitlere olan etkisi, verdiği ısı sayesinde mümkün olmaktadır. Sürüldüğü bölgeye ısı vererek, cildinizin altında düzensiz olarak yerleşmiş yağ dokularının yakılmasını sağlar. Böylelikle cildinizde daha düzgün bir görüntü sağlanmış olur. selülitlerin kolayca yakılarak vücudunuzdan gitmesine fayda sağlar.

Bu jeli vücudunuza uyguladığınızda yarım saat boyunca ısınma etkisi devam eder. Cildinizde kaşıntıya ve kızarıklığa neden olmaz. Yaz aylarında kullanılması zordur. Bu nedenle kış aylarında kullanmanız daha doğru olacaktır. İçerisinde bulunan kafein, carnitin gibi lipotik maddeler bulunmaktadır. Etkili bir şekilde selülitlerinizden kurtulmanızı ve daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar. Vücudunuzda hızla emilebilen jelin içerisine biberiye ve panthenol eklenmiştir.

Krauterhof Anti Selülit Jeli Nasıl Kullanılır?

Selülit için özel olarak geliştirilmiş bu jel, özellikle temiz cilde uygulanmalıdır. Bu nedenle banyo yaptıktan sonra uygulamanız daha doğru olacaktır. Bu selülit jelini düzenli olarak kullanarak, selülitlerinizden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Özellikle kış aylarında kullanırsanız selülitli bölgelerinizden kolayca kurtulabilir, cildinizin düzensiz yağ dokularını düzeltebilir ve düzgün bir cilde sahip olarak, yaza hazır bir hale gelebilirsiniz. Ara vermeden düzenli olarak cildinize masaj yaparak kullanırsanız, selülitlerinizin kaybolduğunu gözlemleyebilir ve yeniden oluşmasını engelleyebilirsiniz.Selülit jelinin kapağı açıldıktan sonra 1 yıl içerisinde mutlaka tüketilmesi gerekir.

Krauterhof Anti Selülit Jeli Fiyatı:33 TL dir.

Etiketler:

Krauterhof Anti Selülit Jeli Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Hülya diyor ki:

    Daha önce kullanmıştım çok memnun kalmıştım.fakat şuan emziren anneyim bu kremi kullanmamın bebeğime zararlı bir etkisi olup olmayacagını merak ediyorum.

Sayfa başına git