Kristen Stewart Makyajı Nasıl Yapılır - saglikdas.com

Kristen Stewart Makyajı Nasıl Yapılır

Kristen Stewart Makyajı Nasıl Yapılır
21 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.242 kez okundu.

Kristen Stewart Makyajı Nasıl Yapılır?

Pek çok genç kızın idolü haline gelmiş olan KristenStewart makyajıyla da çok konuşulan ünlüler arasında. Siz de KristenStewart gibi görünmek istiyorsanız, KristenStewart makyajı nasıl yapılır sorusunun cevabı burada. KristenSteward beyaz tenli olduğu için onun yaptığı makyaj da beyaz tenli hanımlar tarafından tercih edilebilir. Her şeyden önce cilde nemlendirici sürmek, cildin daha sağlıklı görünmesini sağlayacaktır. Bu yapıldıktan sonra yağsız fondöten yardımıyla cilt kusurları kapatılabilir. Beyaz tenli hanımlar cilt kusurlarını kapatmak için yağsız fondöten tercih edebilirler.

Sonrasında göz çevresine kapatıcı uygulanır, göz kapağına far sürme işlemiyle devam edilir. Far sürmeden önce kullanılacak olan far bazı, farın uzun saatler boyunca kalıcı olmasını sağlar, özellikle yağlı cilde sahip olan kişiler bunu tercih edebilir. Kaş kemiğini belirgin hale getirmek için kemik rengi bir far kullanılabilir.

Kristen Stewart Makyajı Nasıl Yapılır İşte Yöntemleri

KristanStewart’ın tercih ettiği far renkleri ise; kahverengi, yeşil ve mürdüm tonlarıdır. Kullanılacak rengin orta tonu gözkapağına sürülür. Koyu ton, gözün çukur kısmına gölgelendirme için sürülür. Bunu göz altına ve uç bölgelere de sürebilirsiniz. Açık ve koyu tonlar arasındaki geçişler yumuşak olmalıdır, keskin ve sert geçişler gözde hoş durmamaktadır.

Rimeli hem üst hem de alt kirpiğinize sürün, göz kalemini ise sadece gözünüzün alt kısmına sürün. Bu göz makyajını tamamlamak için dudaklarınızda nude renkleri tercih edebilir, şeftali ve kahverengi tonlarındaki rujları kullanabilirsiniz. Allık olarak ise pembe tonlarını kullanmak beyaz tenli olan kişiler için daha uygun olacaktır. Şeftali ve gül kurusu da kullanılabilir.

Bunlara dikkat ederek makyajınızı yaptığınızda KristenStewart’ın yaptığı makyaja sahip olabilirsiniz. Onun etkileyici bakışlarını elde edebilirsiniz. KristenStewart makyajı nasıl yapılır sorusunun da cevabı böylece verilmiş oluyor. Size düşen sadece yukarıdakileri uygulamak ve KristenStewart gibi görünmek. Ünlülerin makyaj sırlarını bildikten sonra geriye kalan tek şey onları uygulamak. Onlar gibi etkileyici görünmek hiç de düşünüldüğü kadar zor ve zahmetli değil. Bunun için kendinize birkaç dakika ayırmanız ve püf noktaları bilmeniz yeterli.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git