Küllü Kumral Saç Rengi - saglikdas.com

Küllü Kumral Saç Rengi

Küllü Kumral Saç Rengi
25 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.995 kez okundu.

Küllü Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Küllü kumral saç rengi her tene uyum sağlayabilen tonları ile kolaylıkla kullanılabilmektedir. Saçlarda küllü tonlarda renk tercih edilmesi saçların elektriklenmesini, kırılmasını kamufle eder. Parlak renklerden hoşlanmıyorsanız küllü kumral rengi saçlarınız için tercih edebilirsiniz. Buğday tenliyseniz küllü kumral saç rengini tercih edebilirsiniz.

Açık tenliyseniz koyu kumar, esmer tenliyseniz orta kumral tonlarda saç rengi kullanabilirsiniz. Küllü tonlar ten renklerine daha kolay uyması ve daha doğal görünüme sahip olması ile tercih edilen renktir. Küllü saç boyası saçlardaki bakır ve kızıllığı azaltarak mat görüntü sağlamaktadır. Karamel tonlar, kumral, bal köpüğü ve sarı renk saç tonları kolaylıkla küllü kumral saç renklerine dönüştürülebilmektedir.

Küllü Kumral Saç Rengi Numaraları

Küllü kumral saç boyalarının numaraları sonunda 1 yazmaktadır. Saç boyasının numarasının sonunda yazan 1 boyanın küllü olduğunu göstermektedir. Küllü kumral renkte saç boyalarının numarası 7.01 ve 7.1 dir. Koyu küllü kumral renkteki saç boyasının numarası da 6.1 dir.

Koyu renk saçlarda küllü kumral saç rengi ilk kullanımınızda hemen beklediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Bunun için küllü kumral saç boyasını saçınıza bir kaç kez uygulamanız gerekmektedir. Koyu renk bir saçınız var ise öncelikle kuaförünüz saç rengini açmak için işlem uygulayacaktır. Bu işlemden sonra küllü kumral saç boyasını saçınıza aralıklarla üç kez uygulamanız gerekmektedir. Sonrasında istediğiniz küllü kumral saç rengine ulaşabilirsiniz.

Küllü Kumral Saç Rengi Nasıl Yapılır?

Sarı renk saçlarınız var ise küllü tonlardaki saç boyalarının rengi daha kolay tutmaktadır. Küllü renkler turuncu ve kızıl içermediğinden ilk etapta mat görünebilir. Bu durumda saçlarınızın parlak olmasını sağlayacak saç spreyi kullanabilirsiniz.

Bakır ve turuncu ton saç renklerinde küllü renklerin uygulanmasında boya hemen akar ve eski rengi kapatamaz. Küllü renk kızıl bakır ve turuncu renkleri kapatmada tercih edilebilecek bir renktir ancak bir kaç uygulama gerekir. Saçınızı küllü kumral renk ile boyamaya devam ettiğinizde bakır kızıl ve turuncu ton saç renklerini mükemmel kapatır.

Siyah ve siyaha yakın ton bir saç rengine sahipseniz öncelikle Çık kumral tonlarda boya ile saç boyanmalıdır. Bir kaç ay bu işleme devam ederek saç renginizin açılmasından sonra Küllü kumral saç rengine saçınızı boyayabilirsiniz. Saçlarınız kendi rengi ise üç uygulama sonra küllü kumral renkte saçlarınız olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git