Kuru Ciltler İçin Fondoten Markaları - saglikdas.com

Kuru Ciltler İçin Fondoten Markaları

Kuru Ciltler İçin Fondoten Markaları
22 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.606 kez okundu.

Kuru Ciltler İçin Fondoten Markaları?

Kuru ciltler için fondoten markaları kuru cilt probleminden şikayet eden kişiler için oldukça önemli bir konudur. Kuru ciltler üzerinde fondoten uygulanırken nemlendirici uygulansa dahi pürüzlü bir görüntünün ortaya çıkması mümkün olmaktadır. Bu durumun önüne geçilmesini sağlamak için nemlendirici özelliği yüksek olan fondotenler tercih edilmelidir. Aşağıda yer alan listede  nemlendirici bakımından yükse özelliğe sahip olan kuru ciltler için fondoten markaları yer almaktadır. Bu fondotenler sayesinde pürüzsüz bir cilde sahip olmanız mümkündür.

Kuru Ciltler İçin Fondoten Markaları ve Fiyatları

Clinique supermoisture nemlendirici fondoten

Cildinizin renklenmesini sağlarken aynı zamanda nem kazandıran bu fondoten sayesinde ışıl ışıl parlayan ve yumuşak bir tene sahip olmanız mümkündür. Bu fondoteni uygulamak için parmaklarınıza bir miktar alarak cildinize eşit miktarda masaj yaparak yedirmeniz gerekmektedir. Bu ürünün piyasa satış fiyatı 83 TL olarak belirlenmiştir.

Avon luxe fondoten

Avon kozmetik dünyasının en önemli markalarından birisidir. Özellikle nem konusunda geliştirimiş olduğu bu fondoten cildinize nem depolamaktadır. Bu fondoten kuru ciltler için ideal bir renk dengeleyicisidir.

Max faktor ageless elixir fondoten

Max factor fondoten ile içeriğinde bulunan besleyici ve nemlendirici serum sayesinde kurumuş cildiniz üzerinde eşit miktarda yayılarak fondotenin hemen cildiniz üzerinde yayılması sağlanmaktadır. Bu fondoten nemlendirici krem üzerine sürüldüğünde  daha etkili olmaktadır. İçerisinde bulunan  yeşil çay ve gliserin ile birlikte  oldukça etkili bir bakım kremidir.15 faktörlük güneş koruması sayesinde cildinizi aynı zamanda güneşi yan etkilerinden de korumakta olan bir fondoten türü olarak göze çarpmaktadır. Bu ürünün piyasa üzerindeki satış fiyatı 45 TL olarak belirlenmiştir.

Cecile pure touch fondoten

Cecile pure touch fondoten içeriisnde bulunan likit yapı ile kuru ciltler üzerinde etkileyici bir bakım sağlamaktadır. Cildi kurutmadan bakım sağlayan bu fondoten günlük kullanım için oldukça uygundur. Bu ürün 25 TL üzerinde satışa sunulmuştur.

Maybelinne afinitone fondoten

Maybelinne’nin ürettiği bu fondoten cildinizi kusursuz bir şekilde nemlenmesini sağlayarak renk uyumsuzluklarını da kapatmaktadır. Cildinizini parlak ve ışıl ışıl bir görünüm kazanmasını sağlayan bu fondoten  18 TL olarak satılmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git