Kuru Ciltler için Krem Markaları - saglikdas.com

Kuru Ciltler için Krem Markaları

Kuru Ciltler için Krem Markaları
22 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.047 kez okundu.

Kuru Ciltler için Krem Markaları Nelerdir?

Kuru ciltlerin parlak ve canlı bir görünümde olması için sık sık nemlenmesi ve yağ dengesinin korunması gerekir. Bu dengeyi sağlayan birçok kozmetik ürünleri mevcuttur. Düzenli kullanımında cildin ihtiyacı olan nem sağlanır ve kuruluktan oluşan cilt problemlerinin önüne geçer. Kuru Ciltler için krem markalarını paylaştık.

Kuru Ciltler için Krem Markaları ve Faydaları

Naturalive Doğal Gündüz Kremi

İçeriğindeki E vitamini sayesinde cildin ihtiyacı olan nemini sağlar, kırışıklıkların önüne geçer. Siyah noktalara da iyi geldiği bilinen bu krem cilde ışıltısını geri kazandırır.

Nivea Günlük Bakım Kremi

Bakım kremlerinde başarılı ürünlere geliştiren Nivea, günlük bakım kremiyle de özellikle kuru ciltlerde etkili. İçindeki güneş koruyucu faktörüyle Nivea günlük bakım kremiyle güneşe rahatlıkla çıkabilirsiniz.

Bioderma Sensibio Rich Krem

Özellikle hassas ve kuru ciltler için üretilmiş bu krem cildi beslemekle kalmayıp aynı zamanda onarır. Kuru ciltlerde nem oranını düzenleyip yüze canlı bir görünüm verir.

Diadermine Kuru ve Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Bakım Kremi

Hassas ciltler için üretilmiş bir krem olup içeriğindeki E vitaminiyle cilde nem kazandırır. Ciltteki kuruluğu gidermekle kalmayıp cilde aşırı parlaklık vermeden doğal bir görünüm kazanmasını sağlar.

Vichy Liftactiv Derm Source Krem

Özellikleri kırışıklıklarından yakınan kadınlar için vazgeçilmez bir ürün olma özelliğini koruyor. Kırışıklıklara uygulandığında yumuşatıp kırışıklık oluşumunun önüne geçiyor. Aynı zamanda cildin nemini sağlayıp canlı bir görünüm kazandırıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git