Kuru Ciltler İçin Kremler - saglikdas.com

Kuru Ciltler İçin Kremler

Kuru Ciltler İçin Kremler
22 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.247 kez okundu.

Kuru Ciltler İçin Kremler?

Kurumuş ciltler üzerinde birçok sorun görülmektedir. Bunlardan başlıcaları; cilt çatlakları, pullanma, tahriş ve kırışıklıklardır. Çok kuru olan ciltlerde bu sorunlar en üst düzeyde görülmektedir. Kuru ciltler için kremler listesi hazırlayarak özellikle çok kuru cilde sahip olanlar için faydalı olacak bir durum amaçlanmıştır.

Kuru Ciltler İçin Kremler ve Fiyatları

Avene Cold Krem

Cilt üzerinde derinlemesine bakım sağlayan bu krem sayesinde cilt üzerinde meydana gelen pullanma sorunu ortadan kalmaktadır. İçeriğinde bulunan avene suyu ile cildin nemlenmesi kolaylaşmaktadır. Bu krem her gün 1 defa uygulanmalıdır. Bu kremin satış fiyatı 34 TL’dir.

Vichy İdealia Çok Kuru Ciltler İçin Bakım Kremi

Vichy idealia çok kuru ciltler için bakım kremi sayesinde cildi aşırı kuru olan kişilerin ciltlerinin yumuşamasını sağlamaktadır. Cildi yumuşatarak cilt üzerindeki kırışıkların ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Böylece yumuşak, pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmanız mümkündür. Bu kremi günde 2 defa uygulamanız tavsiye edilmektedir. Kurumuş cildiniz üzerinde etkili bir bakım sağlaması garantidir. Bu ürünün piyasa fiyatı 65 TL’dir

Bioderma Atoderm Krem

Nemlendirici krem cildiniz üzerinde oluşmuş olan mat görüntüyü gidererek canlı ve parlak bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olur. Bu sayede yaşlanmış bir görüntüden arınmanız sağlanmaktadır. Düzenli olarak kullanıldığı takdirde cilt kuruluğu problemi giderilmektedir. Günde 1 defa uygulanması önerilmektedir. Bu ürünün piyasadaki satış fiyatı 85 TL olarak belirlenmiştir.

Lancome Renergie Multi Krem

Cildin her bölgesinde eşit miktarda etkili olan bu krem aynı zamanda cilt üzerinde meydana gelmiş olan karışıklıkların da giderilmesini sağlamaktadır. Kuruyan ciltlerde sıklıkla görülen kırışık görüntüler bu krem sayesinde giderilmektedir. Kırışıkların sıkılaşmasını sağlayarak bu görüntünün ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Bu ürünün piyasa fiyatı 270 TL olarak belirlenmiştir.

Darphin Predermine Densfiyinig Krem

Kuru ciltlerin kısa bir süre içerisinde taze bir görüntüye sahip olmasını sağlayan bu krem cildin içten dışa doğru yenilenmesini sağlamaktadır. Kuru ciltler üzerinde sıklıkla görülen elastikiyet kaybının bir sorun olması ortadan kalkmaktadır. Krem günde 1 defa olmak üzere her gün uygulanmalıdır. Kuru ciltler için kremler listesinde bulunan bu kremin fiyatı 315 TL’dir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git