Kuru Ciltler İçin Temizleme Sütü - saglikdas.com

Kuru Ciltler İçin Temizleme Sütü

Kuru Ciltler İçin Temizleme Sütü
23 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 953 kez okundu.

Kuru Ciltler İçin Temizleme Sütü Faydaları

Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız kuru ciltler için temizleme sütü aracılığı kusursuz bir cilde sahip olmanın tam zamanı. Cilt tonunu düzenleyerek eşitsizliği giderecek kuru ciltler için temizleme sütü cildin ihtiyaç duyduğu nem miktarını sağlayarak canlı bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Pürüzsüz cildin tek adresi kuru ciltler için temizleme sütü tüm kozmetik devlerini geride bırakarak kullanıcıya parlak bir cilt olanağı sunmaktadır.

Cilt üzerinde oluşan kırışıklık genellikle kullanılan kozmetik ürünlerin içerisinde yer alan kimyasal maddeler yüzünden gerçekleşmektedir. Bu tür problemleri reddederek organik ürün kullanımını destekleyen kuru ciltler için temizleme sütü aracılığı ile ışıltılı ve berrak bir cilde sahip olmanın tam zamanıdır.

Kuru Ciltler İçin Temizleme Sütü Tarifi

  • 2 adet salatalık
  • 1 kahve fincanı süt
  • 1 çay kaşığı bal
  • 1 tatlı kaşığı badem yağ

Sahip olduğu e vitamini sayesinde cildi yenileyerek parlak görünüm elde etmenizi sağlayan mucizevi temizleme sütü için öncelikle 2 adet salatalığın suyunu sıkarak deri bir kaba ilave edin. Daha sonra 1 kahve fincanı süt, 1 çay kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı badem yağını salatalık suyunun üstüne ilave ederek karıştırın ve cam şişenin içine doldurun. Soğuk yerde muhafaza edeceğiniz karışımı pamuk aracılığı ile günde 2 kez kullanabilirsiniz.

Temizleme sütü aracılığı ile gerçekleştireceğiniz bu işlem sonrasında doğal maden suyu ile yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Evde kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız temizleme sütünün içerisinde yer alan salatalık sahip olduğu vitaminler sayesinde cildin yenileme ve onarım işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Badem yağı ise cildin parlayarak yumuşamasını sağlar.

Temizleme sütü aynı zamanda cilt üzerinde oluşan sivilce ve izlerinin onarım sürecini başlatarak kusursuz bir görünüm elde eder.  Salatalık cildin arınmasını sağlayarak canlandırma işlemini gerçekleştirir. Kuru ve hassas ciltler için biçilmiş kaftan olacak temizleme sütü kullanıcıyı gergin ve parlak bir cilde kavuşmasını sağlar. Sizler de mucizevi kuru ciltler için temizleme sütü aracılığı ile berrak ve kusursuz bir cilde hemen sahip olabilirsiniz. Kuru ciltler için temizleme sütünü mutlaka deneyin.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git