Kuru Ciltler İçin Temizleyici - saglikdas.com

Kuru Ciltler İçin Temizleyici

Kuru Ciltler İçin Temizleyici
23 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 757 kez okundu.

Kuru Ciltler İçin Temizleyici Önemi

Kuru ciltler için temizleyici maske aracılığı ile cildinizin ihtiyaç duyduğu nem miktarını kısa zaman zarfı içinde sağlayabilirsiniz. Tüm kozmetik devlerini geride bırakarak mucizeler yaratan kuru ciltler için temizleyici maske cilt üzerindeki gözeneklerin açılmasını sağlayarak ferahlık hissi vermektedir. Canlı ve pürüzsüz bir cilt elde etmek isteyenlerin bir numaralı adresi içinde yer alan mucizevi temizleyici aracılığı ile sağlıklı bir cilde sahip olmanın tam zamanı. Tüm kimyasal maddeleri reddederek ferahlığın adını cildinize taşıyan bu harika temizleyici sahip olduğu vitaminler sayesinde cildi yenileyerek cildi tüm kirden arındırır.

Kuru Ciltler İçin Temizleyici ve Tarifi

  • 3 çorba kaşığı kakao yağı
  • 3 çorba kaşığı kurutulmuş Çuha çiçeği
  • 6 çorba kaşığı kakao yağı

Önerilen malzemeler geniş bir kaba alınır ve karıştırılarak kısık ateşte pişirilir. Daha sonra karışım süzülerek soğuması beklenir ve çatal aracılığı ile ezilir. Bu işlem sonrasında karışım cam şişede saklanarak muhafaza edilir. Kakao yağının sahip olduğu yenileme özelliği ile cilt kısa zaman zarfı içinde onarılarak taze bir görünüm elde eder. Hazırladığınız karışımdan az bir miktar alarak problemli bölgeye nazikçe masaj aracılığı ile uygulayabilirsiniz. Serin yerde muhafaza edeceğiniz mucizevi temizleyici pamuk aracılığı ile temizlenir.

Kuru Ciltler İçin Temizleyici Etkisi

Kuru ciltler için biçilmiş bir kaftan olacak kuru ciltler için temizleyici aracılığı ile tüm kimyasal maddeleri geride bırakabilirsiniz. Sahip olduğu eşsiz vitamin ve mineralleri sayesinde kullanıcının hassas cilt yapısını kısa zaman zarfı içinde onaran mükemmel temizleyici aynı zamanda hızlı yaşlanma problemine de çözüm olanağı sunuyor. Tüm bayanların büyük sorunları arasında yer alan yaşlanma ve kırışıklık problemi genellikle kullandığınız kozmetik ürünlerin içerisinde bulunan kimyasal maddelerden dolayı kaynaklanmaktadır.

Bu tür problemleri geride bırakarak doğallığı ön plana çıkaran mucizevi cilt temizleyici aynı zamanda cilt üzerindeki sivilce ve cilt döküntüleri problemini de çözmektedir. Her yaş grubunun kullanabileceği cilt temizleyicisi yoğun nemlendirme olanağı sağlamaktadır. Hassas cilde sahip olan bayanların bir numaralı adresi kuru ciltler için temizleyici aracılığı ile cildin ihtiyaç duyduğu nem ve bakımı kısa zaman zarfı içinde sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git