Kuru Şampuan - saglikdas.com

Kuru Şampuan

Kuru Şampuan
25 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.103 kez okundu.

Kuru Şampuan Önemi

Kuru şampuan duyan herkesi şaşırtsa da son zamanlarda kullanımı giderek artan bir üründür. Kuru şampuan ile saçlarınızı ıslatma gibi bir derdiniz olmadan kısa sürede temiz saçlara kavuşabilirsiniz.Genellikle yoğun bir tempoda çalışan bayanların tercih ettiği kozmetik ürünüdür. Yoğun çalışan bayanlar saçlarını yıkama ve bakım gibi işlemlere vakit bulamaz ve vakit bulsa bile bu durum yorucu bir hal alır.

Acil bir yere gitmeniz gereken ve acele etmeniz gereken durumlarda saçları yıkamak ve kurutmak büyük bir külfettir. Yaz mevsiminde belki sorun olmaz ama kış mevsiminde ve soğuk havalarda saçların ıslak kalması sağlığınızı tehlikeye düşürür. Bayanların kısıtlı zaman dilimlerinde daha bakımlı ve temiz görünmelerini sağlayacak olan şampuanı Watsons üretmişti.

Kuru Şampuan Faydaları

Fakat istenilen başarıyı yakalayamayan şampuan kısa sürede ortadan kaybolmaya başladı. Buna gerçekten ihtiyaç duyulduğunu anlayan Elidor, bu şampuana gereken özellikleri katarak ihtiyacı karşılamak için üretime başladı.Bayanların çok işine yarayacak şampuan ihtiyaca cevap olmuştur. Sizde gelişmiş içerik ve teknoloji ile üretilen Elidorun kuru şampuanı ile kısa sürede bakımlı saçlara kavuşabilirsiniz.

Kuru Şampuan Nasıl Bir Ürün

Saçın temizlenme ve bakım aşamaları çok vakit alır. Islak kullanılan şampuanlar için belli bir zaman dilimine ve enerjiye ihtiyacınız vardır. Kuru şampuan tam olarak ıslak şampuanın yaptığı temizlik ve bakımı sağlayamasa da acil durumlar da imdadınıza koşacaktır.

Kuru Şampuanın Amacı

Kuru şampuan sprey yöntemi ile kullanılır. Saçı yıkama aşamasındaki gibi temizlemek gibi bir işlemi yoktur. Saçta olan yağ tabakasını emerek saça daha bakımlı ve yağdan arınmış temiz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. En önemli özelliğinden biri de saça sinen kötü kokuları yok etmesidir. Saçın pis ve yağlı olmasından kaynaklanan kokular veya sigara dumanına maruz kalan saça yerleşen kokulardan saçı arındırır. Bu yüzden çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Kuru Şampuan Kullanım Şekli

Saçlara şekil vermek adına kullanılan önemli bir üründür. Pratik olması ve kolay uygulanması nedeni ile tercih edilir. Spreyli yapısı ile saç diplerine sıkılır ve beş dakika sonra saçtaki yağ emilmiş olur. 5 dakikanın ardından saçınıza herhangi bir şekillendirici ile şekil verebilirsiniz. Yoğun geçen bir iş temposundan sonra acil çıkan toplantılar ve yemekler için saçlarınızı bakımlı göstermek adına kullanılan acil durum ürünüdür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git