Lazer Epilasyon Kesin Çözüm Mü - saglikdas.com

Lazer Epilasyon Kesin Çözüm Mü

Lazer Epilasyon Kesin Çözüm Mü
27 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.776 kez okundu.

Lazer Epilasyon Kesin Çözüm Mü?

Özellikle bayanlar, daha çok sorun yaşadığı tüylerden kurtulmak için, çeşitli yöntemlere başvurabilirler. Bu yöntemler bazen acılıdır. Bazen de etkili çözüm sunmaz. Bu yöntemler içinde lazer epilasyon da vardır. Lazer yöntemi ile tüylerinizden acı çekmeden kurtulabilirsiniz. Ancak lazer epilasyon yaptıracak kişilerde, bir tedirginlik oluşur. Bunun nedeni işlem sonrasında tüylerinden kesin olarak kurtulup kurtulamayacaklarıdır.

Lazer Epilasyon Kesin Çözüm Mü En Etkili Çözümü

Lazer epilasyon yaptırmaya karar veren kişilerin, önceden araştırdığı tek nokta, işlem sonrasında bu tüylerden kesin olarak kurtulup kurtulamayacağıdır. Ancak bu tedirginliğin yanı sıra bilinmelidir ki lazer epilasyon, tüylerinizden kurtulmada en etkili çözüm sunan yöntemdir.

Lazer epilasyon kesin çözüm mü? Merak edenler için, bir araştırma yaptık. Bu araştırmada elde ettik ki lazer epilasyon uzman doktorlar tarafından uygulandığında hem kesin sonuçlarla karşılaşır, hem de tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz. Bu yüzden doktor seçimi oldukça önemlidir.

Lazer Epilasyon Neden Kesin Çözümdür?

  • Lazer epilasyonun kullanılma amacı, lazer ışınlarının kıl köküne inmesini sağlamak ve bu ışınlarla kıl köklerinin yok edilmesine, yardımcı olmaktır.
  • Beyaz ten rengine sahip iseniz, kıl kökleriniz daha çok tahrip olacağından, bu işlem 5 – 6 seansta kökten çözüme ulaşabilir.
  • Ten renginiz daha koyu ve esmerse, lazer epilasyon seansları daha da çok olur.
  • Kıl köklerinin yok edilmesi, tüylerin ince kalın ve ya sık olması ile ilgilidir.
  • Ancak ne olursa olsun bilinmelidir ki lazer epilasyon, kesin çözüm verir ve işlem sonrasında tüylerinizden sonsuza kadar ayrılabilirsiniz.

Lazer epilasyona karar vermeden önce, mutlaka uzman bir doktor seçmelisiniz. Çünkü doktorunuz, uzman olmadığında işlem sonrasında tüyleriniz yeniden çıkma eğilimi gösterebilir. Ayrıca uzman olmayan kişiler, tüylerinizi kesin olarak yok etmemenin yanında cildinizde yanıklara da neden olabilirler. Bu yüzden mutlaka uzman bir doktor ya da işinde başarılı olan bir kişi, tercihe etmelisiniz. İşinde başarılı olan kişiler, tüylerinizden kesin olarak kurtulmanıza büyük ölçüde yardım eder ve yüzünüzü güldürmeyi başarır.

Kısacası lazer epilasyon, doğru doktor seçildiği takdirde, kesin sonuçlar verebilir. Bu yüzden mutlaka işlem öncesinde, iyi bir doktor tercih etmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git