Lazer Epilasyonla Gelen Mutluluk - saglikdas.com

Lazer Epilasyonla Gelen Mutluluk

Lazer Epilasyonla Gelen Mutluluk
28 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.083 kez okundu.

Lazer Epilasyonla Gelen Mutluluklar

Lazer epilasyonla gelen mutluluk epilasyon sonrasında yüzünüzü daha çok güldürmektedir. Daha çok bayanların tercih ettiği lazer epilasyon tüy sorunlarına çare olmuştur. Lazer epilasyonun yapılacağı cihaz kadar epilasyonu yapan kişide çok önemlidir. Çünkü bazen olumsuz lazer hikayeleri ile karşılaşabiliyoruz. Lazer uygulayan kişi ve alet dışında seanslar ve seans aralıkları da önemlidir.

Lazer esnasında uygulanan, etki etmeyen ve ciddi hasarlara neden olan lazer işlemleri insanların kafasını karıştırmıştır. Bu yüzden lazerden önce ciddi bir araştırma yapılması gerekir. Seçilmemesi gereken lazer türlerinden biri IPL lazer epilasyondur. Bu epilasyon türünün detayları aşağıdadır.

Lazer Epilasyonla Gelen Mutluluk ve Epilasyon Çeşitleri

IPL Lazer Epilasyon

Bu lazer epilasyonda insanların lazer uygulamasını dinledikten sonra kötü olan şöhreti ile dikkat çekmektedir. Uygulama ve aletin hataları insanların hikayeleri dinlenince çok dikkat çekmektedir. Bu teknikte kılların sararması söz konusudur ve sarardıktan sonra tüylerin kendiliğinden döküleceği vaat edilmektedir. Bu yöntem yüz bölgesi için uygulanan bir yöntemdi.

Daha önce epilasyon yaptırmış koyu tenli kişilerde uygulanması sakıncalıdır. Hastaların çoğunda yanıklar oluşturmuş bir yöntemdir. Bazı kişiler tüylerinin sarardığını fakat zamanla daha koyu renk alarak sertleştiklerini söylemiştir. Yani bu işlem hem sağlığınız için büyük bir tehdittir hem de boşuna zaman ve para harcamanıza neden olur. Ayrıca seans yapılacak yere gitmeniz için çektiğiniz zahmette paha biçilemez.

Bu yöntemden uzak durulması gerektiğini anlamışsınızdır. Daha sonra geri dönüşü olmayacak adımlar atmamanız rica olunur. Hangi lazer tekniğinin kullanılması gerektiğini siz seçemezsiniz uzmanlar buna karar verir. Fakat dikkatli olun yanılgılara düşmemeye çalışın.

DN- Yag Longa Pulsed Lazer Epilasyon

Yüz bölgesine uygulanabilecek bir epilasyon türüdür. Kişinin yüzündeki tüyler siyah ise bu işlem uygulanabilir. Bu uygulama için tüylerin yüzeyden görünümüne kanmamak gerekir. İyi bir uzman cildinizdeki tüyleri kontrol ederken deri altında kalan tüylerin rengini de inceleyecektir. Kök renk araştırmasından sonra işlemin yapılıp yapılmayacağına karar verilmesi gerekir.

Ten rengi açık olan kişilerin tüyleri siyahsa alexandrite yöntemi uygulanması gerekir. Esmer tenli kişilerde ise Nd-yag yönteminin uygulanması gerekir. Doğru yapılan işlemler neticesinde lazer epilasyonla gelen mutluluk sizinde kapınızı çalacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git