Lazer Epilasyonla İlgili Merak Ettikleriniz - saglikdas.com

Lazer Epilasyonla İlgili Merak Ettikleriniz

Lazer Epilasyonla İlgili Merak Ettikleriniz
28 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.028 kez okundu.

Lazer Epilasyonla İlgili Merak Ettikleriniz?

Sizlere vereceğimiz tüyolar aracılığı ile lazer epilasyon ile ilgili merak ettikleriniz artık çözüme kavuşuyor. Son teknoloji ile üretilmiş lazer epilasyon ile artık tüm problemlerinizi kısa zaman zarfı içinde çözebilirsiniz. Etkili çözüm olanağı içerisinde yer alan lazer epilasyon lazer teknolojisi ile desteklenerek son yıllarda artış göstermektedir.

Lazer kavramı altında bu çözüm olanağı kullanıcıya korkutucu gelse de en çok tercih edilen yöntemlerin başında yer almaktadır. Teknolojik gelişmeler ile beraberinde gelen lazer epilasyon uzman ekipmanlar aracılığı ile çözüme kavuşturulmaktadır. Başarının artmasını sağlayan teknolojik gelişmeler objektif kriterleri de beraberinde getirmektedir.

Lazer Epilasyonla İlgili Merak Ettikleriniz ve Önemi

Kusursuzluk anlayışını dile getiren lazer epilasyon aynı zamanda kısa süre zarfını ön plana çıkararak etkili ve kesin çözüm olanağı sunmaktadır. Arzu ettiğiniz güzelliği sağlayan bu yöntem hormonal istenmeyen tüy problemini de çözmektedir. Başarılı sonuçların elde edilmesini destekleyen Lazer epilasyon 755 mn boyutuna sahip dalga ışınlardan meydana gelmektedir. İstenmeyen tüylerin köklerine etki eden lazer epilasyon ışın demetleri aracılığı ile sorunu çözmektedir.

Bu yöntem aracılığı ile melanin pigmenti devreye girer ve istenmeyen tüylerin köküne etki ederek kusursuz tedavi yöntemini sağlar. Işık ısısı aracılığı ile gerçekleştirilen lazer epilasyon ısı deriden geçerek kıl gövdesi tarafından emilir. Bu uygulama sırasında kıl kökleri tahrip olur ve büyümesi engellenir. Gerçekleştireceğiniz epilasyon işlemini radyasyon olarak nitelendirmemelisiniz.

Lazer Epilasyonla İlgili Merak Ettikleriniz ve Faydaları

Cilde zararı bulunmayan epilasyon işlemi deri altında bulunan dokulara hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Uygulamalar sonrasında gözlemlerini aktaran kullanıcılar lazer epilasyon işlemi sonrasında kıl köklerinin zayıflayarak olduğunu dile getirmektedir. Yaklaşık 1-2 saat süren lazer epilasyon işlemi tedavisinden sonra koruyucu kremler kullanabilirsiniz. Kızarıklığı almak adına kullanacağınız losyon ve kremler deride soğutucu etki yaratmaktadır.

Tedavi sonrası rutin yaşantınıza döneceğiniz lazer epilasyon işlemi sonrasında deride bulunan tüyler yavaş yavaş yüzeye çıkar ve dökülmeye başlar. Bu işlem sonrasında bazı makyaj malzemeleri cildinize zarar verebilir. Bu tür problemler ile karşılaşmamak adına bir hafta boyunca makyaj malzemelerinin kullanımında uzak durmalısınız. Sizlerde lazer epilasyon ile ilgili merak ettiklerinizi araştırarak kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git