Lazerle Alerji Tedavisi - saglikdas.com

Lazerle Alerji Tedavisi

Lazerle Alerji Tedavisi
28 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.164 kez okundu.

Lazerle Alerji Tedavisi Önemi

Lazerle alerji tedavisi öncelikle yapmanız gereken alerji testi uygulamasıdır. Bu sayede alerjiniz olduğu ürün ya da besinleri ve alerji boyutunu tespit etmiş olursunuz. Alerji oluşması vücudun hoşuna gitmeyen ürünleri yabancı olarak adledmesi ile bu maddelere karşı savunmaya geçmesidir. Alerjiler toz, tüylü giysiler, hayvanlar, bitki ve bitki tozları, bazı koku, parfüm, deterjan ya da deterjan kokusu, kimyasal yiyecek ve içecekler, doğal da olsa bazı meyveler, hatta demir ve metal içerikli cisimler de bazen de iç hastalıklarından kaynaklı rahatsızlıklar olabilmektedir.

Vücudun bu gibi madde ve cisimlere karşı tepki oluşturması ve savunma mekanizmasını harekete geçirmesi ciltte oluşan kızarıklık, kaşıntı ve hapşırma ve öksürme şeklinde olabilmektedir. Alerjinizin nedenini ve boyutunu öğrendikten sonra düşük dalga boylu lazer ile alerji tedavisine başlanabilinir.  Bunun için Comalgum lazer ile alerji tedavi aleti ile kendiniz düşük dalga boyu il tedavinizi yapabilirsiniz. Comalgum burun deliklerine takılır ve alerjinizi lazer ile tedavi edilmesini sağlar.

Lazerle Alerji Tedavisi Nasıl Yapılır?

Tedavinizi yapmak için comalgum cihazı burnunuza takın ve alet üzerinde bulunan düğmeye basın. Cihazın gönderdiği hafif dalgalar ile alerji tedaviniz başladı. 20 dakika bu şekilde bekleyin ve cihazı kapatarak burnunuzdan çıkarın. Comalgum ile alerji tedavisi yirmi gün sürmektedir. Alerjilere bağlı olarak sık hapşırma, gözlerde yanma, gözlerde yaşarma, burun ve gözlerde kaşıntı gibi rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda da gün içinde zorluklar yaşarsınız.

Rahat nefes alamaz, konuşamaz, yürüyemezsiniz. Sokağa çıkmak istediğinizde tıkanırsınız. Comalgum hafif seviyede lazer tedavisi uygulamakta ve rinit tedavisi yapmaktadır.

Lazerle Alerji Tedavisi Faydaları

İlk önce yirmi dakika olarak başladığınız günlük tedavi süresini sonraki günlerde cihaz üzerinde bulunan zaman ayarı butonundan kırk dakikaya kadar çıkarabilirsiniz. 20 ile 25 gün kullanımdan sonra nefes almanız rahatlayacak, gözlerinizde ve burnunuzda oluşan yanma kaşınma akma sorunları kalmayacak ve günlük işlerinizi rahatlıkla yapabilir duruma geleceksiniz.

Comalgum portatif el tipi modeli, ayarlanabilir zaman uyarı sinyali, düşük voltaj uyarı sinyali, değiştirilebilir lazer başlığı bulunmaktadır. Comalgum ile lazerle alerji tedavisi ile alerji sorununuz kalmayacak, konuşmakta, nefes almakta, yürümekte zorlanmayacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git