Lazerle Dövme Sildirme Fiyatları - saglikdas.com

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatları

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatları
29 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.008 kez okundu.

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatları?

Dövme yaptırdıktan sonra pişman olan insanlarla, sık sık karşılaşmaktayız. Dövme yaptırıp, daha sonra pişman olan insanlar, dövmelerini sildirmek için, çeşitli yollara baş vurabilirler. Ancak bu yöntemlerden en etkilisi, lazer yöntemidir. Lazerle dövme sildirme fiyatları değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi; Dövmenin boyutu, yapılan seans sayısı, dövmenin genişliği ve rengi, gibi nedenlerden dolayıdır.

Dövme işlemi, seans seans olur ve her seansta para ödemeniz gerekir. Lazer ile dövme sildirme işlemi, oldukça etkili sonuçlar verdiği için, seanslar arttıkça, fiyatlarda oldukça yüksek meblağlara ulaşabilir. Ancak bu yöntem, kesin sonuçlar verdiği için, bayan ve ya erkek fark etmeksizin, tercih edilmektedir.

Sizler için bu seansları, fiyatlarını ve fiyat belirlemek için, dövmenin şeklinin nasıl olması gerektiğini, araştırdık. Siz de dövme yaptırıp pişman olduysanız ya da başka bir nedenden dolayı sildirmeye karar verdiyseniz, hemen uzman bir dövmeciye gidip, bu sorununuzdan acı çekmeden ve kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatları Ne Kadardır?

  • Eğer dövmeleriniz siyah renkte ve ya küçük bir yapıya sahip ise seans başına 300 – 400 TL arası, fiyat ödemeniz yeterli olacaktır.
  • Dövmeniz orta boyutta bir yapıya sahip ise de, seans başına yaklaşık olarak 500 – 600 TL civarında para ödemeniz gerekmektedir.
  • Dövmeniz çok küçük bir yapıda ve renksiz ise bu işlem 2 seansta sonlandırılabilir. Bu seansların fiyatları ise 200 – 300 TL arasında farklılık gösterebilmektedir.

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatları ve Yöntemi

Lazerle dövme sildirme fiyatları, bütçenizi bir miktar zorlayabilir. Ancak bu işlemler kesin sonuçlar verdiği için maliyetini, o kadar da büyütmenize gerek yoktur. Ayrıca yukarıda verdiğimiz fiyatlar, ortalama fiyatlardır. Bu fiyatlar bulunduğunuz şehre ve ya merkezlerin işinde gösterdiği başarı ve titizliğe göre farklılık gösterebilir.

Lazerle dövme sildirme ile sorun yaşadığınız dövme ve ya dövmelerinizden, kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Dövmeleriniz küçükse, daha az seans ve daha az para ödersiniz, daha büyük ve renkli bir yapıda ise de, daha fazla seans ve daha fazla para, ödemeniz gerekir. Lazerle dövme sildirme işlemini, kendinize rahatlıkla yaptırabilir ve işlem sonrasında göreceğiniz sonuçla, yüzünüzü güldürebilirsiniz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git