Lazerle Sivilce Tedavisi Fiyatları - saglikdas.com

Lazerle Sivilce Tedavisi Fiyatları

Lazerle Sivilce Tedavisi Fiyatları
30 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.974 kez okundu.

Lazerle Sivilce Tedavisi Fiyatları?

Sivilceler herkesin korkulu rüyasıdır. Özellikle ergenlik zamanında çıkan ve o zamandan yetişkinliğe kadar izini gösteren, sivilceler oldukça da kötü bir görünüme sahiptirler. Sivilce ve sivilce izlerini geçirmek için, piyasada birçok krem yer alır. Bu kremler sivilce ve izlerinin geçirmemekle beraber, daha da kötü bir etki yaratmaktadır. Üstelik bu kremler oldukça da pahalıdır.

Hoşnut olmadığınız sivilce izlerini geçirmek için, lazeri denemelisiniz. Lazer sayesinde sivilce ve sivilce izleriniz, seanslar yardımıyla bir daha çıkmamak üzere yok olacaktır.

Sivilceler vücudunuzun her yerinde, yüz gösterebilir. Bu sizi moral olarak daha da alçaltır. Çünkü vücudunuzun her yerinde sivilce çıkması sizi sinir edebilir. Bu sivilceler yediğiniz şeylerden, alerjik reaksiyonlardan ya da genetik faktörlerden dolayı, oluşabilir. Ancak lazer sayesinde vücudunuzun neresinde olursa olsun, sivilceleriniz giderilebilir.

Lazerle Sivilce Tedavisi Fiyatları ve Etkisi

Lazerle sivilce tedavisi fiyatları, değişim gösterebilir. Bunun nedeni sivilcelerin kapladığı alanın büyüklüğüdür. Örneğin yüzünüzde çıkan sivilce ile sırtınızda çıkan sivilce arasında fark vardır.

Sizler için lazerle sivilce tedavisi fiyatlarını araştırdık. Ortalama olarak sivilce tedavisi fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • Boyun bölgesinde çıkan sivilceler için tedavi ücreti: 100 TL
  • Sırt bölgesinde çıkan sivilceler için tedavi ücreti: 120 TL
  • Yüzde çıkan sivilceler için tedavi ücreti: 150 TL

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar ortalama fiyatlardır. Bu fiyatlar sivilce çokluğunuz ve bulunduğunuz şehre göre, farklılıklar gösterebilir. Ayrıca yukarıdaki tedavi ücretleri tek seans içindir. Sivilce ve sivilce izlerinizin tamamen yok olmasını istiyorsanız, lazer tedavisini 4 – 6 seans arası yaptırmalısınız.

Lazerle Sivilce Tedavisi Fiyatları ve Yöntemi

Lazer tedavisi yöntemi ile kâbusunuza dönüşen sivilceler, birkaç seansla sizi terk edecektir. Üstelik lazerle sivilce giderme seanslarının, sağlığınız açısından hiçbir olumsuz yönü bulunmamakla beraber, sivilce ve sivilce izlerinizden kalıcı olarak kurtulmanıza yardımcı olur. Bir kaç seanstan sonra farkı kolayca gözlemleyebileceksiniz.

Bunların yanında sivilce çıkmasının nedenini de araştırmalısınız. Örneğin çikolataya alerjiniz varsa çikolata yememelisiniz. En kısa zamanda doktorunuza başvurarak alerjiniz olup olmadığını öğrenmeli, alerjiniz varsa beslenmenize dikkat etmelisiniz. Sivilce oluşumunun nedenleri arsında önemli bir yere sahip olan, yağlı gıdalardan da uzak kalmanız gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git