Lazerle Sivilce Tedavisi - saglikdas.com

Lazerle Sivilce Tedavisi

Lazerle Sivilce Tedavisi
30 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 921 kez okundu.

Lazerle Sivilce Tedavisi?

Lazerle sivilce tedavisi aracılığı ile kusursuz cilt tipine kısa zaman zarfında sahip olabilirsiniz. Özellikle ergenlik döneminde sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer alan sivilce sorunu yağlı cilt tabakasında oluşum göstermektedir. Sivilce problemini tamamen ortadan kaldırmak isteyenlerdenseniz sivilce lazer tedavi yöntemini kullanabilirsiniz.

Oldukça etkili yöntemler arsında yer alan lazer tedavi yöntemi deri altındaki yağların atılmasını sağlamaktadır. Etkili yöntemler arsında öncülüğünü koruyan lazerle sivilce tedavisi cildi soyarak ve cildi soymadan olmak üzere iki şekilde gerçekleştirilmektedir.

Lazerle Sivilce Tedavisi Nasıl Yapılır?

Lazerle sivilce tedavisi işleminde öncelikle cilt lokal olarak uyuşturulmaktadır. Bu uygulama sonrasında lazer cilt üzerinde acıma hissi uyandırabilir. 400 ile 980 arasında aralığına sahip lazer dalgaları aknelerin oluşum sürecinin engellenmesini sağlamaktadır.

Uygulama sonrasında cilt tonunda eşitlik gözlemleyeceğiniz lazerle sivilce tedavisi toplam 20 dakika sürede gerçekleşmektedir ve 8 seanstan oluşmaktadır. Lazerle sivilce tevdisi sonrasında cildin steril kalması adına bir süre boyunca makyaj işlemi yapılmamalıdır. Ortaya çıkan kaşıntı ve kızarıklık probleminden dolayı endişe edilmemelidir. Bu tür sonuçlar geçicidir.

Lazerle Sivilce Tedavisi Etkisi

Lazerle sivilce tedavisi sonrasında sivilceler kaybolmaya başlayacaktır. Canlı ve parlak bir cildin ilk evresinde yer alan lazerle sivilce tedavisi aracılığı ile sizlerde kısa zaman zarfı içindi kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz. Uzman ekipmanlar ile gerçekleştirilecek bu işlem sonrasında çukurlarda kolajen üretimi görülmektedir. Cilt tonunun açılması ile beraber sağlıklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git