Lazerle Tüy Sarartma - saglikdas.com

Lazerle Tüy Sarartma

Lazerle Tüy Sarartma
30 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 3.868 kez okundu.

Lazerle Tüy Sarartma İşlemi

Lazer yöntemi kullanılarak, tüylerinizden kurtulduktan sonra, çok ince tüyleriniz kalabilir. Bazı kişilerde rahatsızlık meydana getiren bu ince tüyler, artık lazerle tüy sarartma işlemi yapılarak giderilebiliyor. Tüylerinizin kalıcı bir şekilde sarartılarak, görünmez hale getirilmesi artık mümkündür.

Tüy sarartma işleminde kesin sonuç istiyorsanız, lazerle tüy sarartma işlemi tam size göredir. Lazer epilasyon sonrasında kalan ince tüyleri, tüy sarartma yöntemiyle görünmez hale getirebilirsiniz. Bu işlem yapılırken bazı tüyler dökülürken,bazıları da kalıcı bir şekilde sararır ve görünmez hale gelir.Tüy sarartma işleminde en etkili sonuca ulaşmak istiyorsanız; Nd: yağ Q-switched lazer uygulaması yaptırmalısınız.

Lazerle Tüy Sarartma Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle lazer uygulanacak bölge uyuşturularak hissizleşmesi sağlanır.
  • Tüylerinizin yapısına bağlı olarak genellikle 2 seans uygulanılan bu yöntemde acı ve ağrı son derece az görülür.
  • Bu işlemi yaptırırken ve işlem sonrasında güneşten korunmanız gerekmektedir.
  • Lazer yapılan bölgenin kesinlikle güneşten korunması gerekmektedir aksi takdirde kalıcı cilt lekeleri oluşabilmektedir.

Lazerle Tüy Sarartma İşlemi Kimlere Ve Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Öncelikle bilinmesi gereken, bu lazer yöntemi tüm cilt tiplerine uygundur ve her cilt tipine kolaylıkla ve güvenli olarak uygulanılabilir. Cildinizin renk tonu ne olursa olsun, uygulanmasında hiçbir problem oluşturmaz. Kesin ve etkili sonuçlar verir.

Lazerle yapılan bu uygulama, vücudun bazı bölgelerinde uygulanabilmektedir. Özellikle kollar ve bacaklarda uygulanılan bu yöntem, kesin sonuç verdiğinden sıklıkla tercih edilmektedir. İşlem sırasında ve sonrasında güneşin zararlarından korunduğunuz sürece, cilt lekeleri olma olasılığı yoktur. Bu işlem oldukça kolay, acısız ve ağrısız olduğundan, hemen günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

Lazerle yapılan epilasyon ve tüy sarartma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken nokta; Güneşten korunmaktır. Lazer uygulanılan bölgeyi güneşten koruduğunuz takdirde cilt lekeleri oluşma olasılığı yoktur. Pek çok kişi tarafından tercih edilen bu yöntem, hem kolay hem kısa sürede yapıldığından, işlem sonrasında hemen günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Rahatsızlık hissi yaratan ince tüylerden kurtulmak için en etkili ve en başarılı yöntemdir. İşlem sonrasında acı ve ağrı hissi oldukça az görülmektedir.

Etiketler:

Lazerle Tüy Sarartma Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Cemre diyor ki:

    Gogus ve gobek bolgesine yapilir mi bu uygulama ?

Sayfa başına git