Lazerle Zayıflama - saglikdas.com

Lazerle Zayıflama

Lazerle Zayıflama
1 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.180 kez okundu.

Lazerle Zayıflama Nasıl Olur?

Genel olarak bölgesel içerikli olan lazer ile zayıflama yöntemleri karın, bacak ve basen bölgesinde görülen fazlalıkları gidermede etkilidir. Led Lazerle Lipoliz zayıflama yöntemi lazer ile en çok ve en sık kullanılan bölgesel zayıflama yöntemidir.

Lazerle Zayıflama Yöntemleri

Led Lazer İle Zayıflama

Led Lazer yönteminden diyet programlarına rağmen zayıflamayı başaramayan insanlar yararlanabilirler. Bu yöntem bölgesel zayıflamada başarılı neticeler alınmasını sağlar ve fazla olan yağ katmanlarını eritir. Yani bu yöntem sayesinde yağ tabakasının tümü dağılarak vücuttan atılır. Liposuction işlemi şu zamana kadar kullanılan en etkili yöntemdi.

Fakat Led Lazer zayıflama yöntemi ile beraber daha güvenilir ve daha hızlı bir yöntem gelmiştir.Bu lazer yönteminin diğerlerine göre avantajı ameliyat ile olmamasıdır. Yani vücutta herhangi bir deformeye sebep olmadan bölgenin incelmesini sağlar.

İşlem gerçekleştirilen bölgeye yaklaşık olarak kırk beş dakika kadar lazer uygulanmaktadır. Bu yöntem uygulandıktan sonra hayatın günlük akışına uyum sağlayabilirsiniz. Yani sizi yaşamınızdan alıkoyacak istirahat gibi durumlar söz konusu değildir ve hiçbir işinizden geri kalmazsınız. Led Lazer yöntemi sayesinde bel, bacak, basen ve karın bölgelerinde seans başı iki buçuk santimetreye kadar incelme sağlanarak etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Lazer Lipoliz İle Zayıflama Yöntemi

Lazer Lipoliz ile zayıflama yöntemi, bölgesel olarak yağ yakma anlamında başarılı sonuçlar veren bir diğer tekniktir. Deriye ince delikler açılarak yapılan tedavide bölgesel anestezi uygulanmaktadır. Yağların parçalanmasını sağlayan lazer ışınları deliklerden verilir ve parçalanmış yağlar da bir süre sonra vücuttan dışarı atılmaktadır. İşlem, uygulanacak bölgenin yağ miktarına göre 30 ile 60 dakika arasında sürmektedir.

Bir seanstan sonra yağlı bölgeler düzelmeye ve incelmeye başlar. Bu yöntem ağrı ve acı yaratan bir yöntem değildir. Açılmış olan deliklere dikiş atılmaz ve tercih edilmesinin sebepleri arasında hızlı bir tedavi şekli olması gelmektedir.

Soğuk Lazer İle Zayıflama

Diğer lazer türlerinden farklı olarak bu yöntemde yağlar eritilmeden dışarı atılır. Yani yağ tabakası olan bölgeler sıkılır ve dışarı atılır. Derinin boş hale getirilmesiyle yağın uzaklaşması sağlanır. Bunu sağlayan lenf dolaşımıdır.

Bu yöntemde seans arası üç gündür ve altı seans tedaviye devam edildiği sürece iki beden incelme sağlanabilir. Soğuk lazer yöntemi uygulanması sırasında ağrı vermeyen bir yöntem olarak avantajlıdır ve işlem sırasında kolesterolü dengelediği için sağlıklı zayıflama imkanı verir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git