Leke Açıcı Kremler - saglikdas.com

Leke Açıcı Kremler

Leke Açıcı Kremler
1 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.878 kez okundu.

Leke Açıcı Kremler ve Etkileri

Vücutta yer alan, ren ve ton farklılıkları gösteren cilt lekeleri derinin altına yerleşirler. Leke açıcı kremler sayesinde, krem desteği olmadan uzun sürede geçen ve kalıcı hale geçen lekeler daha düzgün hale getirilebilir.

Leke Açıcı Kremler ve Faydaları

Achromın Leke Açıcı Krem

Güneş ve çil lekeleri ile cilt üzerindeki çatlak lekeleri etkin bir şekilde ortadan kaldırmak amacıyla üretilmiştir. Gün içerisinde iki kez uygulanmalıdır.

Benev Emlite Active Leke Açıcı Krem

Lekelerin dağılarak yok olmasını sağlayan bu krem, içeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde bunu gerçekleştirir. Lekeleri açarken hücrelerin bölünmesini kolaylaştırarak cildi yenileyen bu kremi hamile kadınlar da rahatlıkla kullanabilir. Günde iki kez kullanılır.

Vichy Bi White Leke Açıcı Krem

Lekeler üzerinde başarılı sonuçlar sağlamasını C vitamini özelliğine borçludur. Sorunlu bölgeye her gün iki kez sürülür. Bu kremin yanında güneş ışınlarından korunabilmek için güneş kremi de kullanılmalıdır.

DDF Leke Açıcı Krem

Duru ve berrak bir görünüm sağlayan krem ciltteki lekelerin açılmasını da sağlar. Bu krem sayesinde cilt sıkılaşır, büyük ölçüde lekeler kaybolur. Lekelerin oluşmasına sebep olan düzensiz melanin üretimini engeller. Göz çevresi haricinde bütün cilde uygulanabilen kremin gece sürülmesi önerilir.

Dermycin Leke Kremi

Bu krem sayesinde vücudunuzda oluşan bütün lekelere çözüm sağlayabilirsiniz. Devamlı kullanılır ise güneş, yaşlılık, akne, hamilelik gibi nedenlerle oluşmuş lekeleri giderir. Bu krem bitkisel içeriklidir ve güvenle kullanılabilir. Yeni lekelerin oluşmasının önüne geçen bu krem bu özelliğini otuz faktör koruma özelliğine borçludur.

Orogold 24k Bio Brightening Complex Cream Leke Kremi

Tüm cilt sorunlarına çare bulan bu krem, içeriğinde bulunan yüksek vitaminli maddeler sayesinde cildi yeniler. Cildin alt katmanlarına kadar etki edebilen krem, inci tozu ile yeşil çayın katkısı sayesinde bunu gerçekleştirir. İçerisinde bulunan A, C ve E vitaminleri sayesinde ise lekelerin görünümü azalır.

Bioderma Leke Açıcı Krem

Bu krem yaşlılık ile birlikte ellerde oluşan lekelerin giderilmesi için üretilmiştir. Yaşlanma ile oluşan lekeler bu krem sayesinde zamanla kaybolur ve ellerin rengi açılarak taze, canlı bir görünüm kazanır.

Avene D Pigment Legere Krem

Parfüm içermeyen bu krem, Avene ürünlerinden olan ve lekelere yönelik olarak üretilen bir kremdir. Ürün cildin ph ile uyumludur. Bu nedenle yeni lekelerin oluşumunu engeller. Lekeler ile oluşan renk düzensizliklerinin önüne geçen kremin gece uygulanması önerilir. İki ay sonra kesin sonuçlar vermeye başlar.

Achroactıve Max Leke Açıcı Krem

Koltuk altı için de kullanılabilen krem, cildi tazelemesi ve lekeleri kısa sürede açması özelliği ile bilinir. Ciltte oluşan kararmaların büyük hızla önüne geçer. Bu krem sayesinde ciltteki rengin düzelmesiyle daha canlı bir cilde kavuşulur.

DermosinGold Leke Açıcı Krem

Bu leke açıcı krem gece uygulanmaktadır ve renk tonunu düzgün bir şekilde ayarlamaktadır. Oluşan lekeleri açarak lekelerin rengini vücudun düzgün kısımlarındaki renk tonuna eşitler ve bitkisel içeriği sayesinde de daha ekili sonuçlar verir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git