Leke Giderici Kremler - saglikdas.com

Leke Giderici Kremler

Leke Giderici Kremler
1 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 2.164 kez okundu.

Leke Giderici Kremler?

Cilt lekeleri modern çağın en büyük sorunlarından biri haline gelmiştir. Zayıflayan ozon tabakasının etkisiyle oluşan güneş lekeleri, sivilcelerin ardında bıraktığı lekeler, kirli hava ve sağlıksız beslenmeden kaynaklanan lekeler, bizleri huzursuz etmekte ve hayatımızı olumsuz etkilemektedir. Bu konuda öncelikle dikkat edilmesi gereken konu koruyucu hekimliktir.

Cildinizde lekeler oluşmadan önce oluşumunu engellemeye çalışmak en doğrusudur. Örneğin güneş lekeleri için güneş kremi, sivilce lekeleri için sivilce giderici kremler kullanmak gibi önlemlerle cildinizi koruyabilirsiniz. Ancak önlem almadığınız takdirde veya önlem aldığınız halde önleyemediğiniz lekeler için leke giderici kremler kullanmak şart olmaktadır.

Leke Giderici Kremler ve Etkileri

Bio Oil Leke Kremi:

Adından da anlaşılacağı üzere Bio Oil, biyolojik, yani doğal yağlardan yapılmaktadır. Peki, nedir bu doğal yağlar? Yüzde yüz doğadan alınan lavanta ve papatya yağlarıdır. Doğal içeriği ve kimyasal içermemesi sayesinde son derece sağlıklı bir üründür.

Hem lekelerle mücadelede son derece etkilidir, hem de cildin normal şartlarda da ihtiyacı olan A, C ve E vitaminlerini bünyesinde taşır. Bu sayede leke sorunu olmadığında da Bio Oil’i kullanmak vücudun direncini arttıracaktır. Daha sağlıklı ve parlak görünümlü bir cilt için Bio Oil’in piyasa fiyatı 95 tl’dir.

2Y Leke Kremi:

Tamamen bitkisel içerikli olan 2Y Leke Kremi, içeriğinde bulunan Axolight sayesinde lekelerin oluşmasını engeller; oluşan lekeleri de etkili bir şekilde yok eder. Yine içeriğinde bulunan Aestixum ve Riticium sayesinde lekenin oluştuğu bölgenin hızla yenilenmesini sağlayarak yepyeni ve pürüzsüz bir cilt oluşumunu teşvik eder.

Cildin A ve E vitamini isteğini karşılar. İçeriğinde bulunan buğday özütü aracılığıyla peeling uygulamasına gerek bırakmaz. İçeriğinde hiçbir kimyasal madde barındırmaması da sağlıklı bir ürün olmasının en önemli nedenlerindendir. Ürünün raf fiyatı 119 tl’dir.

White Perfection:

Ülkemizde ve Avrupa’da leke giderici krem denince akla gelen ilk ürünlerdendir. İçeriğinde bulunan C vitamini sayesinde leke oluşumuna karşı kökten bir çözüm sunar. Tamamen doğal bir ürün olan White Perfection’ın raf fiyatı 39 tl’dir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git