Leylak Kokulu Parfümler - saglikdas.com

Leylak Kokulu Parfümler

Leylak Kokulu Parfümler
1 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 3.636 kez okundu.

Leylak Kokulu Parfümler?

Çiçeklerin kokularını vücut tenlerinde hissetmek isteyen bayanlar için leylak kokulu parfümleri tavsiye ederiz. Leylağın kokusu kişiye ferahlık, tazelik ve masun bir hava verir. Doğallığın bir ifadesi olan leylaklar parfüm olarak da oldukça fazla tercih edilmektedir. Bizde bunu düşünerek sizin için kokusu leylak olan parfümleri araştırdık.

Leylak Kokulu Olan Parfümler ve Etkileri

Christian Dior Diorissimo EDT Parfüm

Ferahlık veren kokulardan hoşlananlar için çiçek kokularında oluşan bu parfüm en idealidir. Bayanların romantik yanlarını ortaya çıkaran Christian Dior markalı parfüm limon, zambak, lilyum, yasemin, sandal ağacı, misk yağı, ylang ylang kokularını içermektedir. Parfümün içinde bulunan leylak kokusu insana büyülü bir atmosferde olduğu hissini veriyor.

Dkyn Golden Delicious EDP Parfüm

Çiçek kokularının en belirgin şekilde kullanıldığı bir parfüm olan Delicious Golden bayanları daha da çekici kılıyor. Kokuları arasında kırmızı elma, orkide, portakal çiçeği, musk, gül, sandal ağacı ve zambak bulunuyor. Bu kokular leylak kokusunu en doğal hali ile yaşamanıza olanak vermektedir.

Estee Lauder Beautiful EDP Parfüm

Este Lauder Beautiful parfümü leylak kokulu parfümlere en güzel örnek olacaktır. Özgür ruhlu ve aşkı doyasıya yaşayan bayanların tercih ettiği bir parfümdür. Parfümde birçok çiçeğin kokusu bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse zambak, sümbül, gül, portakal çiçeği, müge ve odunsu kokuları hemen alacaksınız.

Design By Paul Sebastian EDP Parfüm

Çiçek kokularının aktarılmasından sonra son işlem olarak leylak çiçeğinin eşsiz kokusunun ortaya çıkarıldığı bir parfümdür. Parfüm içinde bulunan çiçek kokuları teninizde uzun bir süre kalarak leylak kokusunu gün boyunca cildinizde hissetmenize yardımcı olacaktır.

Yves Rocher Pur Desir de Lilas Parfüm

Bu parfüm çiçek kokularını bünyesinde toplayarak leylak kokusunun tazeliğini teninize işliyor. Parfümde kullanılan leylak kokusu kalıcılığıyla da göz doldurmaktadır.

Elizabeth Arden 5 Th Parfüm

Leylak kokusunu taşıyan son parfümüzdür. Hayatta kendi ayakları üzerinde durmasını başarmış olan ve güçlü bayanları temsil eden bu parfümde bergamot, frezya, gül, yasemin, müge, vanilya, zambak şakayık, beyaz çikolata, sandal ağacı ve misk kokularının hepsini almanız mümkündür. Ayrıca parfümde leylak kokusunu da hissedebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git