Loreal Skin Perfection - saglikdas.com

Loreal Skin Perfection

Loreal Skin Perfection
3 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 876 kez okundu.

Loreal Skin Perfection Önemi

Cilt kızarıklıkları, ton farklılığı ve cilt pürüzleri özellikle kadınların başına bela olan cilt kusurlarından biridir.Her kadın cildinin pürüzsüz, tonlarının eşitlenmiş ve canlı durmasını ister. Loreal Skin Perfection serisi de bu amaca hizmet etmek için ortaya çıkmış Loreal’in en iddialı ürünlerinden biridir. Bu yazıda Loreal Skin Perfection hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Kusursuz bir cilt öneren Loreal Skin Perfection serisi yüzü ağırlaştıran ve gözenekleri kapatan fondöten vb. gibi ürünler olmadan cildin pürüzsüz görünebileceğini kanıtlar nitelikte. Günlük uygulayacağınız serinin ürünleriyle 1 ay gibi kısa sürede belirgin bir fark gözlemlenebiliyor.

Loreal Skin Perfection serisinin ürünleri cildi kusursuzlaştırmada, gözeneklerin kaybolmasında ve ciltteki ton eşitsizliklerini kapatmada oldukça etkilidir. Bu seri Skin Perfection Serum,  Skin Perfection Gündüz Bakım Kremi ve Skin Perfection BB krem olmak üzere 3 farklı üründen oluşur. Bunların kullanımını yararlarını sizin için derledik.

Loreal Skin Perfection Faydaları

İlk cilt bakımı için Skin Perfection Serum kullanılır. Serumdan 1 damla alınır, bütün yüze parmaklarda küçük dokunuşlarla yedirilir.Bu serum cildinizin kusurların kapatmada ve sıkılaştırmada ilk adımdır. Daha sonra uygulayacağınız SkinPerfection Gündüz Bakım Kremi ile cilt nemlendirilir. Bir miktar alıp yüzünüze ve boynunuza olmak üzere parmaklarınızla yedirin. Bu krem cildinizi pürüzsüzleştirmeye ve cildin nemini korumasında yardımcı olur.

Son olarak cilt tonunuza uygun olarak edindiğiniz Skin Perfection BB krem uygulanır. BB krem yani BlemishBalm krem, cilt kusurlarını kapatmada, cilt tonu eşitlenmesinde ve aynı zamanda hafif etkili güneş koruma özelliği olan çok yönlü bir kremdir. Son zamanlarda kadınların vazgeçilmezi olan BB krem,  özellikle fondötenin verdiği ağırlığı sevmeyen kadınların tercihidir.

Loreal Skin Perfection Etkileri

Skin Perfection BB kremi bir fırça yardımıyla veya parmaklarınızla yüzünüze ve boynunuza uygulayıp, cilt kusursuzlaştırmada son adımınızı atın. Gün sonunda BB kremi cildinizden temizlemeyi unutmayın.

Loreal Skin Perfection serisi 20’li 30’lu yaşlarında cilt kusurlarından kurtulmak isteyen kadınlara öneriliyor. 1 haftada gözler görülebilen değişim farkediliyor ve tam etki 1 ay gibi kısa bir sürede gözlenebiliyor.  Cilt kusurlarını, pürüzlerini kapatmayla kalmayıp aynı zamanda cilde parlaklık ve canlılık veren Loreal Skin Perfection serisini kozmetik mağazalarından kolayca edinebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git