Loreal True Match - saglikdas.com

Loreal True Match

Loreal True Match
3 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.066 kez okundu.

Loreal True Match Önemi

Loreal true match ürünleri cilde doğru şekilde uyum sağlıyor. Cilt tonunda sırıtmayan ve ışık geçişlerini düzenli sağlayan ürünler ipek gibi bir hafif bir yapıda olup cildinizi rahatsız etmiyor. Loreal true match doğru ve birebir renk tonunu yakalamak için tasarlanmış ürünlerde allık, fondöten ve pudra bulunuyor.

Loreal True Match Çeşitleri

Allık True Match

Her cilt tonuna özel renklerde ve istenilen allık renginde birçok ürünü olan true match allıklar C vitamini içerir. Allık yanaklarınızda doğal bir görünüm sağlar. Ayrıca hafif bir parlaklık vererek cildinizi canlı ve sağlıklı gösterir. 8 çeşit renk seçeneğinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Fondöten True Match

Teniniz ile birebir uyum sağlaması için tasalanmıştır ve kusursuz şekilde cildinizi kapatır. Cildinizde güzele dağılır ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cildinizdeki tüm tonları eşitler. Kolay kullanımlı bir ambalaja sahiptir.

Roll’on Fondoten True Match

Loreal’in sunduğu ve ülkemizde bir ilk olan roll’on fondöten kullanışlı bir ambalaja sahiptir. Ciltteki tüm sorunları kapatır. Teninize uyguladığınızda kusursuz olan görüntünüz ile fark yaratacaksınız. Cildinizde çok iyi bir şekilde ve eşit miktarda dağılır. Cildinizdeki farklı tonları eşitler ve mükemmel yüz hatlarına kavuşturur.

Yumuşacık dokunuşlarla cildinize uyguladığınız fondötenin kapatıcı özelliği yüksektir. İnce bir tabaka halinde sürülür fakat tüm sorunları kapatır. 5 değişik renk seçeneğinden teninize uygun olanı seçebilirsiniz. Yüzünüzün her tarafına istediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz. Sonuçtan memnun kalacaksınız.

Touche Magique Kapatıcı True Match

Göz çevresi için özel üretilmiş bir kapatıcıdır. Gözün alındaki ince deriye hiçbir şekilde zarar vermez. Göz altlarınızın daha aydınlık olması için kullanılır. Gözdeki mor halkaların görünümünü kapatır. 4 değişik renk seçeneği vardır. Bej ya da doğal ten renginde olan ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Pudra True Match

Pudra yumuşak bir yapıdadır ve incedir. Çünkü jel fusion teknolojinde yaratılmıştır. Cildinizde ağırlık yapmaz ve cilt üzerindeki lekeleri kolaylıkla kapatılmasına yardımcı olur. Cildinizde parlamaz ve çok bariz şekilde belli olmaz. Doğal bir görünümde pürüzsüz ve renk dengesi sağlanmış bir yüze kavuşursunuz. 8 değişik tonu bulunmaktadır. Kendi cildinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git