Lucy Liu Peelingi - saglikdas.com

Lucy Liu Peelingi

Lucy Liu Peelingi
3 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 927 kez okundu.

Lucy Liu Peelingi?

Lucy Lui peelingi güzel ve duru bir güzelliğe sahip olmanın yolunun bu peeling olduğunu açıklamıştır. Lucy Liu melez bir güzeldir ve pürüzsüz görünümde bir cilde sahiptir. Güzellik sırlarını paylaşırken peeling detayına çok önem verdiği belli olmaktadır. Cilde en iyi gelen şeyin mısır unu olduğunu belirten oyuncu mısır ununu her zaman kullandığını söylemiştir.

Evinizde her zaman bulunan ve yoksa bile kolay ve ucuz bir şekilde marketlerde ve bakkallarda bulabileceğiniz mısır unu tarifleri aşağıda yer almaktadır. Sizde bu tarifler ile yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilir ve Hollywood starları gibi ışıldayabilirsiniz.

Lucy Lui Peelingi İle Gelen Güzellik Tarifi

  • Mısır unu / 2 yemek kaşığı yeterlidir
  • Su / 2 yemek kaşığı yeterlidir

Hazırlanışı:

2 kaşık mısır ununu bir tabağa koyun. Biraz su kaynatın ve 2 kaşık suyu mısır ununun üzerine ekleyin. Daha sonra bu iki malzemeyi iyice karıştırın. Malzemeler karıştırılınca macun kıvamına gelecektir.

Uygulanışı:

Macun kıvamında olan peeling karışımını cildinize sürün. Yavaş hareketler ile masaj yapar gibi oval şekilde uygulayın ve ardından 5 dakika bekleyin. Bekleme süresi sonrasında bu karışımı ovarak cildinizden dökülmesini sağlayın.

Detay:

Birebir oranında hazırlamanız gerekmektedir. 3 kaşık mısır unu koyacaksanız 3 kaşık su ilave etmelisiniz. Daha fazla peeling işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken aşağıda belirtilmiştir.

Kolay ve Etkili Peeling

  • Deniz tuzu
  • Zeytinyağı

Hazırlanışı:

Biraz deniz tuzunu biraz zeytinyağı ile karıştırın. Daha sonra bu karışımın yeterliliğini kendinize göre ayarlayın. Daha fazla deniz tuzu ve zeytinyağı gerekirse ilave edin.

Uygulanışı:

Bu deniz tuzlu zeytinyağı karışımını cildinize sürün ve yavaş yavaş ovmaya başlayın. Ovma işleminden sonra cildinizi ılık su ile durulayın ve açılıp temizlenen gözenekleri kapatmak için soğuk su ile yüzünüze baskı yapın. Zeytinyağı cildinizi nemlendirir ve yağ dengesini sağlarken deniz tuzu peeling ile ölü hücrelerden cildinizi arındıracaktır.

Güzelliği ile ön planda olan Lucy Lui’nun mısır unu tarifini kullanabilir ya da deniz tuzu ile güzelleşebilirsiniz. Mısır unu deniz tuzunun yerini alır ve su da zeytinyağının yerini alır. Bu sayede iki tarifle de peeling işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git