Mac Makyaj Malzemeleri - saglikdas.com

Mac Makyaj Malzemeleri

Mac Makyaj Malzemeleri
3 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.100 kez okundu.

Mac Makyaj Malzemeleri?

Mac makyaj malzemeleri profesyonel bir makyaj isteyen bayanlar tarafından çok tercih edilir. Cilde zarar vermeyen ve pütürlük bırakmayan Mac makyaj malzemeleri en çok tercih edilme nedenlerindendir. Mac; göz, dudak ve yüz kategorisinde makyaj malzemelerini sınıflandırmıştır.

Göz kategorisinde: far, kalem, maskara, kirpik, kaş ve baz ürünleri bulunur. Dudakta: ruj, dudak parlatıcısı, dudak kalemi, bakım, baz ürünleri, lip erase, lıp kıts and bags(dudak set) mevcuttur. Yüzde: fondöten, pudra, yanak, kapatıcı, baz ürünleri, face kıts (set), hem vücutta hem yüzde kullanılan çok amaçlı ürünler. Ayrıca tırnaklar için de yapılmış ürünleri bulunur.

Mac Makyaj Malzemeleri Kalitesi

Göz:

-Farlar:

Renklerinin canlılığını gün boyu koruyan Mac farları gözlerinizi şekillendirir, belirginleştirir. Fiyatı 30 ile 100 lira arasında değişmektedir.

-Kalemler:

Akmama konusunda garantili, tatmin edici pigmentasyonda, kremsi ve yumuşacık formülü ile gözlerinizi rahatsız etmeyen yapısı ve incecik oluşu ile yer kaplamayan bu pratik ürünlerin ortalama fiyatı 40 liradır.

-Maskara:

Kirpiklerinizi takma kirpik kadar kıvrık ve belirgin yapar. Fiyatı 40-50 liradır.

-Baz ürünleri:

Gözlerinizi makyaja hazırlar. En kötü farı bile mükemmel gösterir. Fiyatı 50-60 liradır.

Yüz ürünleri:

-Fondöten:

Kapatıcılık gücü çok iyidir. Hem lekelerinizi kapatırken hem de içinde bulunan 15 spf güneş koruma faktörü ile cildinizi güneşten korur. Fiyatı 75-80 liradır.

-Pudra:

Makyaja noktayı koyan pudra bu markada bayanların çok tercih edilen bir ürünü olmuştur. Porselen bir görünüm elde edilir, cildiniz pürüzsüz görünür. Fiyatı 60-70 liradır.

-Kapatıcı:

Akma, dağılma, çizgilerde toplanma yapmayan hafif bir ürün. Kuruluk yapmaz, hemen sabitlenir. Fiyatı 50-60 liradır.

Dudak:

-Ruj:

Eğer rujlarım olmadan yapamam diyorsanız sizinde her ortamda kullanabileceğiniz ruby woo, rebel, love lorn, please me adlı rujlarınız olmalı. Fiyatı 50 liradır.

-Dudak parlatıcısı:

Dudaklarınıza ışıltı katar ve dolgun gösterir. Mac Lustreglass Love Nectar adlı parlatıcı Patisserie ile birlikte kullanıldığında Victoria’s Secret mankenlerinde olduğu gibi ıslak ve dolgun dudaklara sahip olacaksınız. Tek başına da kullanabilen bu ürünün fiyatı 45 liradır.

-Dudak kalemi:

Sabahtan akşama kadar dudaklarınızda kalacak. Fiyatı 46 liradır.

Makyajınızın güzel olmasını istiyorsanız, Mac gibi kaliteli bir ürün kullanmanın yanı sıra makyajı temiz cilde uygulamanız ve gece yatmadan muhakkak cildinizi temizlemeniz gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git