Makyaj Fırçaları - saglikdas.com

Makyaj Fırçaları

Makyaj Fırçaları
3 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.041 kez okundu.

Makyaj Fırçaları Kalitesi

Makyaj çantamızın en önemli malzemelerinden olan makyaj fırçaları doğru ve kusursuz bir makyaj yapabilmek için olmazsa olmazlardandır. Yüzünüzdeki her bölge için seçeceğiniz doğru makyaj fırçası ve doğru kullanımı ile harikalar yaratabilirsiniz. Daha kusursuz makyaj yapabilmeniz için makyaj fırçaları hakkında her türlü bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz.

Makyaj Fırçaları ve Çeşitleri

Far Fırçası

Göz makyajının en önemli unsurlarından olan far fırçası özellikle buğulu göz makyajı isteyen bayanlar için ideal bir malzeme. Uzun saplı bir far fırçası yardımı ile farı göz kapağınızda rahatlıkla dağıtabilir ve gölge oyunları yapabilirsiniz.

Pudra Fırçası

Makyaj çantanızdaki en öenmli malzemelerden olan pudra fırçası makyajınızın sabitlenmesi açısından büyük rol oynuyor. Pudrayı cildinize eşit dağıtabilmek ve makyajınızın daha kalıcı hale gelmesini sağlamak için kısa tüylü pudra fırçası edinmenizde fayda var.

Eyeliner Fırçası

Kusursuz bir göz makyajı için özellikle likit eyeliner kullanımında doğru eyeliner fırçası ile muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz. Kullanmaya başladığınız ilk zamanlarda biraz zor gelse de eliniz alıştıkça vazgeçemeyeceğiniz bir makyaj malzemesi olacak. Ayrıca kullanmaya alıştıkça hem makyajınızda zaman kazanacak hem pürüzsüz bir görüntü elde edeceksiniz.

Pata Krem Fondöten Fırçası

Bu fırçalar sıkıştırılmış fondötenlerin kullanımında ürünün cildinize homojen bir şekilde dağılmasına yardımcı olması için tasarlanmış fırçalardır. Cildinizdeki sivilce,iz veya leke gibi problemlerin görünümünü azaltmada çok etkili olan bu fondöten ve fırçasını ihtiyacınız var ise kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Allık Fırçası

İnce ve yassı bir şekli olan allık fırçaları 1 – 2 darbe ile yanaklarınızda doğal ve hoş bir görünüm vermek için olmazsa olmaz bir ürün. Allık kullanılmadan yapılan makyaj nasıl eksik kalır ise allık fırçası olmadan allık kullanımı da o kadar yetersiz olur.

Fondöten Fırçası

Fırça yardımı ile fondöteninizi uyguladığınızda ürünün cildin her noktasına eşit bir biçimde dağılmasını sağlarken gerektiğinden fazla ürün kullanmayacağınızdan daha tasarruflu bir şekilde ürünün ömrünü uzatmış olursunuz. Ayrıca burun kenarları ve dudak çevresi gibi hassas bölgelere fırça ile birlikte daha kolay kullanım sağlarsınız. Fırçaya alacağınız az bir parça fondöteninizi cildinizde gezdirerek uygulayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git