Makyaj Temizleme Sütü - saglikdas.com

Makyaj Temizleme Sütü

Makyaj Temizleme Sütü
5 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 907 kez okundu.

Makyaj Temizleme Sütü Önemi

Mükemmel makyaj temizleme sütü aracılığı ile kusursuz bir cilde sahip olmanın tam zamanı. Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız makyaj temizleme sütü tüm kozmetik devlerini geride bırakıyor. Organik ürün kullanımını ön plana çıkaran mükemmel temizleme sütü, makyajı sorunsuz bir şekilde temizleyerek cilt problemlerinin oluşumunu önlemektedir.

Kızarıklık ve dökülme gibi sorunları da geride bırakarak canlı ve parlak bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak makyaj temizleme sütü aracılığı ile sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Hazırlayacağınız makyaj temizleme sütünün içerisinde yer alan hint yağı sahip olduğu omega3 ve omega6 aracılığı ile cildin nem ihtiyacını karşılamaktadır.

Makyaj Temizleme Sütü  Hazırlamak İçin Malzeme Listesi

  • 1 çay kaşığı kanola yağı
  • 1 çay kaşığı hint yağı
  • 1 kahve fincanı süt
  • 1 çay kaşığı zeytinyağı

Cilt tonundaki eşitsizlikler içinde etkili çözüm olanağı sunan makyaj temizleme sütünün yapımı için öncelikle zeytinyağı ve süt karıştırılır ve ardından 30 bekletilir. Bu işlem sonrasında 1 çay kaşığı hint yağı ve 1 çay kaşığı kanola yağı ilave edilerek karıştırılma işlemine devam edilir. Karışımı kullanmadan önce yüzünüzün temizlenme işlemini gerçekleştirin.

Makyaj Temizleme Sütü Nasıl Yapılır?

Daha sonra hazırladığınız karışımı pamuk yardımı aracılığı ile cildinize ince bir tabaka halinde sürün. Karışımı masaj aracılığı ile cildinize uygulayarak makyajınızı temizleyebilirsiniz.

Gerçekleştireceğiniz bu işlem sonrasında kızarıklık problemi gözlemlenmez. Kısa zaman zarfı içinde etkili temizleme olanağı sunan makyaj temizleme sütü kullanım sırasında temizleme işlemini gerçekleştirin. Çünkü temizleme sütünün içerisinde yer alan yağ karışımı gözünüze kaçarak rahatsızlık hissi uyandırabilir. Gerçekleştireceğiniz temizlik uygulaması sonrasında cildinizin kadifemsi bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Makyaj Temizleme Sütü Etkileri

Karışımın içerisinde yer alan hint yağı ciltte onarım sürecinin başlamasını sağlamaktadır. Kıs zaman zarfı içinde etkili çözüm olanağı sunan hint yağı aynı zamanda sahip olduğu vitamin ve mineraller aracılığı ile cildin yenilenmesini sağlamaktadır.

Karışımın içerisinde yer alan zeytinyağı ise ciltte oluşan leke tedavisi için kullanılmaktadır. Sizlerde kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız makyaj temizleme sütü ile kusursuz bir cilde kısa zaman zarfı içinde sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git