Mankenlerin Zayıflama Sırları - saglikdas.com

Mankenlerin Zayıflama Sırları

Mankenlerin Zayıflama Sırları
5 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.381 kez okundu.

Mankenlerin Zayıflama Sırları Nelerdir?

Mankenler zayıflamak için sizin düşündüğünüz gibi uçuk fiyatlar harcamıyorlar. Mankenlerin zayıflama sırlarını öğrenmek için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

Mankenlerin Zayıflama Sırları ve Yöntemleri

Bağırsak temizleyiciler

Güzelliğin kalıcı olması için ilk olarak vücut temizliği içerden olmalıdır. Ünlülerin yıllardır kullandıkları bağırsak temizleyiciler artık günümüzde SPA merkezlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Bunu denemek için bu tür merkezlere gitmenize gerek yok. Eczanelerden bu ürünleri çok düşük bir fiyata temin edebilirsiniz.

Jöleli Şekerlemeler

Bu tür şekerlemelerin kalori oranları bilinenin aksine oldukça düşüktür. Jöleli şekerlemeler oldukça fazla enerji verirler. Küçük boy jölelerin kalori değeri beştir ve bir halka şekeri aldığımız zaman bu kalori 10’a yükselir. Bazen aşırı derece de tatlı isterseniz size tavsiyemiz jöleli şeker yemenizdir. Tatlı kriziniz hemen geçecektir.

Esmer Su Yosunu

Mankenlerin en çok kullandığı tabletlerin başında gelir. Yavaş metabolizmaları hızlandırmada son derece etkilidirler. Bu tabletleri eczanelerden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Karahindiba Çayı

Bu çay idrar söktürmede ilk sırada yer almaktadır. Vücutta bulunan şişkinliği ve ödemeyi atmaya yardımcı olur. Eczanelerden ve süpermarketlerden alabilirsiniz.

Avokadolu Vücut Yağı

Bu yağı özellikle mankenler çok kullanır. Vücuda sürüldüğü zaman yapışıklık gibi bir his verir. Yağ cildi sıkılaştırıp cilde parlaklık verir.

Elma Sirkesi

Elma sirkesinin en önemli özelliği vücudun yağ yakmasına yardımcı olmasıdır. Ayrıca filtreden geçmemiş bir elma sirkesi güçlü bir kan temizleyicidir.

Kurutulmuş Baharatlı Et

Bu besin mankenleri dışarıda zararlı besinleri yemelerine engel olmaktadır. Bu besin maddesinin kalorisi oldukça düşük ve tok tutucu bir özelliği vardır. 75 kalori verir ve 1 gramdan daha az bir yağ içerir.

Buzlu Su

Buzlu su mankenlerin vazgeçemediği bir besin olarak karşımıza çıkıyor. Normalde de çok sık su tüketen mankenler buzlu suyu kalori yakmak için içerler. Buzlu suyu içtiğiniz zaman vücut oda sıcaklığına gelebilmek için çaba sarf eder ve bu durumda 30 kalori yakılmasına neden olur.

Sarımsak ve Papatya Tabletleri

Mankenler hızlı kilo vermek istedikleri zaman 2 veya 3 günden fazla olmamak şartıyla bu tabletleri alırlar. Bu tabletler hızlı bir idrar söktürücüdür. Birkaç günde 3 kilo verebilirsiniz. Her yemekten sonra kullanabilirsiniz. Yukarıda sıraladığımız mankenlerin zayıflama sırlarını uyguladığınız zaman sizde onlar gibi zayıf olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git