Marninin İlk Parfümü Satışta - saglikdas.com

Marninin İlk Parfümü Satışta

Marninin İlk Parfümü Satışta
6 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 925 kez okundu.

Marninin İlk Parfümü Satışta?

Marni, kendi için yaşayan bir bayındır. Aynı zamanda kendine güvenen ve sadece kendi için giyinen biridir. Ayrıca kendi için her şeyi yapar. Yaşam tarzını kendi isteklerine göre düzenler. Bu yüzden de çok fazla konuşulan kadınlardandır. Tüm bunları içerisinde barındıran ve kendi kişiliğini parfümünde anlatan Marni’nin ilk parfümü satıştadır.

Parfüm şişesinin tasarımı üzerine aslında çok da düşünmemiş olan Marni doğallığı ve sadeliği sevmektedir. Kendi iç dünyasında yaşayan ve umursamaz havalarda takılan kişilerin aslında çok fazla duygusal olduklarını ve bu sebeple kırılmalara karşı kendilerinde bir kalkan oluşturduğunu düşünmektedir. İnsan başkaları için yaşamaz. Tabii ki başkalarının yaşamının içinde yer alır ama bunu kendi dünyasında onlara zarar vermeden gerçekleştirir.

Marninin İlk Parfümü Satışta Kalite Farkı Nedir?

Zarar verilse de kendi kırılmadıktan sonra kırmanın ne gereği ve hissiyatı vardır. Kendini herkesten farklı yorumlayan kişinin elbette parfümü de çok değişik olacaktır diye düşünebilirsiniz. Ama parfüm sizi doğallığı ve saflığı ile ters köşeye yatıracaktır. Elbise modelleri ile göz önünde bulunan Marni kıyafetlerini bu parfüm ile süsleyerek çok özel bir yapının işlevini arttırmıştır.

Marni’nin parfüm şişesi poantiyelerden oluşan özellik taşır ve poantiyeler çocuksuluğu ve saflığı simgeler. Parfüm konusunda da yaratıcılığını konuşturan Marni parfüme esprili bir dokunuş sağlayabilmiş.

Marninin İlk Parfümü Satışta ve Etkisi Nelerdir?

Marni’nin ilk parfümü satışta olması nedeni ile ülkemizde büyük bir sevinç yaşandı. Birçok bayan Marni’den bu hareketi bekliyordu. Şişeye dahi ilk baktığınızda bu markanın imzası olan bir ürün olduğunu derhal anlayacaksınız. Bir Marni klasiği olan benekler şişenin her tarafını kaplamış durumda ve şişenin çok orijinal koyu bir kırmızı kapağı bulunmaktadır.

Bu şekilde özenle dizayn edilmiş parfümün Marni tasarımlarındaki gibi asil ve dikkat çekici bir kokusu var. Biraz uçuk havalarda biraz genç kızmış gibi davranan ama aslında çok ateşli bir kadını anlatan parfüm gerçekten baş döndürüyor.

Parfümü ilk kez sıktığınızda sanki erkeksi bir koku size gelebilir. Odunsu özlerden oluşan parfüm daha kalıcı olması için bu yol tercih edilmiş olabilir. Fakat biraz geçince kokunun tonu değişiyor ve çok fazla kadınsı hale geliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git