Masaj Yağı - saglikdas.com

Masaj Yağı

Masaj Yağı
6 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.150 kez okundu.

Masaj Yağı Önemi

Masaj, hem vücut ağrılarına iyi gelir hem de insanı ruhen iyileştirir. Masaj yaparken masaj yağı kullanmak masajı daha etkili hâle getirir. Aktarlardan alabileceğiniz masaj yağlarıyla hem daha ucuz hem de evinizin rahatlığıyla daha kolay bir masaj uygulayabilirsiniz.

Stresten arınmak için kullanabileceğiniz vücut masaj yağlarını haftada 2 kez uygulayabilirsiniz. Bu yağlar vücuda masaja yapılarak yayılır ve vücudun rahatlayıp hafiflemesi sağlanır. Doğru masaj vücuda pozitif enerji katar ve daha sağlıklı hissedersiniz.

Masaj Yağı Nasıl Yapılır?

Aktarlarda bulabileceğiniz ağrı odaklı özel masaj yağıyla birçok vücut ağrısına çözüm bulabilirsiniz. Kireçlenme, kramp, kas ağrılarına da iyi gelen özel masaj yağları bu gibi sorunları tedavi edip hafifletmede etkilidir. Masaj yapılacak bölge önce iyice temizlenip kurulanır. Özel masaj yağı sürülerek masajla dağıtılır. Daha sonra sıcak havlu koyup bekletilir.

Vücudu hafifletmek için yapılan masaj yağlarının yanında bronzlaştırma amaçlı uygulanan masaj yağları da mevcuttur. Yine aktarlardan alabileceğiniz bronzlaşma yağıyla evinizde doğal yollarla bronzlaşabilirsiniz. Bunun için yine aktarlardan edinebileceğiniz bronzlaşma yağıyla vücuda masajla yayarak hem vücudun rahatlamasını sağlayabilir hem bronz bir tene sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git