Matrigen Selülit Kremi - saglikdas.com

Matrigen Selülit Kremi

Matrigen Selülit Kremi
7 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 980 kez okundu.

Matrigen Selülit Kremi Önemi

Selülitlerden yakınan bayanlar için, bu krem tam bir kurtarıcıdır. Ana maddesi PPC olan bu krem, tamamen doğal ürünlerden üretilmiştir ve içeriğinde soya da vardır. PPC maddesi, selülit problemi olan bölgedeki sorunları giderir ve daha sıkı ve ince bir görünüme bürünmenize yardımcı olur.

Sizler için matrigen selülit kreminin içeriğinde neler olduğunu ve nasıl kullanılması gerektiğini, araştırdık. Bu kremi kullandığınız takdirde, kötü görünüme neden olan selülitlerinizden, tamamen kurtulacaksınız.

Matrigen Selülit Kremi Nasıl Kullanılır?

  • Kremi selülitli olan bölgenize uyguladığınızda, hafif bir yanma hissi duyacaksınız. Ancak bu sorun, kısa bir süre içinde yok olacaktır. Yani telaş etmenize gerek yoktur. Yanma hissinin nedeni, kremin etki ettiğini göstermesidir.
  • Ürünü kullanmadan önce, mutlaka içeriğini okumalısınız.İçeriğinde yer alan maddelerden birine alerjiniz var ise kremi kullanmamanızı, tavsiye ederiz. Aksi taktirde devamlı kaşınmanıza yol açabilir.
  • Hamile bayanlar ve süt veren bayanlar, bu kremi kesinlikle kullanmamalıdırlar.
  • Bu kremi sıcak yerlerde, tutmamalısınız. aksi taktirde kremin ömrü kısalabilir. Soğuk yerlerde muhafaza etmelisiniz.
  • Gözünüzle temas ettirmekten kaçının. Yanlışlıkla gözünüze kaçırdığınızda mutlaka bol su ile arındırmalısınız.
  • Bu krem çocukların kullanabileceği bir şekilde değildir. Bu yüzden çocuklarınızın erişemeyeceği ve bulamayacağı yerlerde saklamalısınız.
  • Kremi masaj yaparak uygularsanız, daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Matrigen Selülit Kremi

Matrigen selülit kremi diğer bir deyişle lipoz kremidir. Lipoz kremlerinin en önemli özelliği, sadece deri üzerine değil, deri altına da işleyebilmesidir. Yani lipoz kremler deri altında yer alan düzensiz yağ tabakalarını toparlayarak, daha sıkı ve ince bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Bu yüzden kullanacağınız kremlerinin lipoz olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bu sayede selülit haricinde kullanacağınız kremler de, cildinizi daha sıkı ve daha diri bir görünüme bürüyecektir.

Bu selülit kreminin ( lipoz kreminin ) içinde, fosfolipit ve dihrofil vardır. İçeriğinde yer alan bu ürünler sayesinde, cildinizin kremi emme süresi en aza iner. Ciltteki düzensiz yağ tabakasını kaldırırken, aynı zamanda bakım yapan bu ürün, kullandığınız süre içinde cildinizin daha yumuşak bir hale gelmesine yardım eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git