Mavi - Siyah Saç Boyaları - saglikdas.com

Mavi – Siyah Saç Boyaları

Mavi – Siyah Saç Boyaları
7 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 2.364 kez okundu.

Mavi – Siyah Saç Boyaları?

İlk olarak şu bilinmelidir ki mavi – siyah saç rengi oldukça asil bir renktir ve kullanmak biraz cesaret ister. Çünkü her bayana uygun olmayabilmektedir. Piyasadaki mavi – siyah saç boyaları istenen etkiyi verebilmektedir; fakat evde yapılan saç boyama uygulamaları her zaman iyi sonuç vermemektedir. İşi berbat etmemek için saç boyama işleminizi bir kuaförde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Mavi – siyah saç boyaları çabuk akan boyalardır ve bu yüzden ilk günkü etkinin korunması zordur. Fakat bu asil ve estetik görüntüye daimi olarak sahip olmak istiyorsanız saçın bakımını da aksatmadan yapmak zorundasınız. Mavi – siyah saç renginin özelliği, saçın siyahlığını daha belirgin hale getirmesidir. Ayrıca saç çok daha parlak görünür.

Mavi – Siyah Saç Boyaları ve Nasıl Akıtılır?

Mavi – siyah saç rengi açık tenli bayanlar için idealdir. Bembeyaz bir cilt renginiz varsa yapacağınız mavi – siyah saç boyaması ile inanılmaz seksi bir hava yaratabilirsiniz. Hele ki mavi ya da yeşil renk gözlere sahipseniz, bu boyama işlemi neticesinde çevrenizdeki tüm insanların sürekli size bakmasına engel olamazsınız.

Sadece mavi – siyah saç boyama işlemi deyip geçmeyin. Bu uygulamanın da bazı püf noktaları mevcuttur. Örneğin parlak bir saça sahip olmak istiyorsanız Syoss marka boyaları kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ya da mavi – siyah rengin içinde maviliğin daha yoğun olması estetik açıdan sizin için daha uygun ise bu sefer de L’oreal marka saç boyasını tercih edebilirsiniz.

Mavi – siyah boyanın çabuk akan bir boya türü olduğunu belirtmiştik. Ayrıca bir diğer konu da ilk gün etkisidir. İlk günde saçınızın mavi yoğunluğu biraz fazla olabilir. Ama telaşlanacak bir durum yoktur. Birkaç gün sonra bu yoğunluk kaybolacak ve istediğiniz mavi – siyah renk dengesine kavuşacaksınız.

Sizler için tavsiye ettiğimiz markalar ise Palette ve L’oreal’dir. Özellikle mavi – siyah saç renginin popülerlik kazanması ile birlikte bu iki marka ön plana çıkmış ve kısa sürede bayanlar arasında popülerlik kazanmıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git