Max Factor Rujlar - saglikdas.com

Max Factor Rujlar

Max Factor Rujlar
7 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.390 kez okundu.

Max Factor Rujlar?

MaxFactor çıkardığı kaliteli ürünlerle isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir markadır. Yıllardır kadınlar tarafından tercih edilen ve ürünleri beğenilen MaxFactor, çıkardığı rujlarla da beğeni toplamaktadır. MaxFactor rujlar, diğer rujlara göre çok daha üstün özelliklere sahiptir.

Max Factor Rujlar ve En Çok Tavsiye Edilenler

Max Factor Colour Collections 036 Ruj:

Bu rujun özelliği kolay bir sürüşe sahip olması, kullanım kolaylığı sağlaması ve dudaklara ihtiyacı olan nemi sağlamasıdır. Fiyatı ise 32 TL’dir.

Max Factor Lipfinity 056 Ruj:

Dudaklara renk verirken onların aynı zamanda nemlenmesini sağlar. En önemli özelliği ise kalıcı olmasıdır, uzun süre kalıcılığını korur. Fiyatı ise 46 TL’dir.

Max Factor MF GlossCubePeachRose 02 Ruj:

Bu rujun özelliği fırçalı olmasıdır. Normal ruj yapısından hoşlanmayanlar tarafından tercih edilmektedir. Diğer MaxFactor rujlarında olduğu gibi renk vermesi, kalıcılığı ve kullanım kolaylığı açısından da tercih sebebidir. Fiyatı ise 34 TL’dir.

Max Factor Elixir Giant Wild Orchid Ruj:

Bu rujun özelliği kalem ruj olması ve canlı renkleriyle enerjinize enerji katmasıdır. Fiyatı ise 38 TL’dir.

Max Factor Colour Elixir Ruj 853:

Bu rujun özelliği özellikle gece kullanıldığında sizin çok daha çekici görünmenizi sağlamasıdır. Nemlendirici özelliğe sahiptir ve uzun süre kalıcılığını korur. Özel geceler için vazgeçilmez olan bu rujun fiyatı 48 TL’dir.

Görüldüğü gibi MaxFactor rujlar her ihtiyacı karşılıyor. Her ortama uygun, her ihtiyaca yönelik, herkesin kendi tarzına uyan bir MaxFactor ruj bulmak mümkün. Önemli olan neye ihtiyacınız olduğunu ve hangi ortamda kullanmak istediğinizi belirlemek.

Kolay kullanım için MaxFactorColourCollections 036 Ruju, uzun süre kalıcılık için MaxFactorLipfinity 056 Ruju, fırçalı ruj kullanmak için MaxFactor MF Gloss Cube Peach Rose 02 Ruju, kalem ruj kullanmak için Max Factor Elixir Giant Wild Orchid Ruju ve özel gecelerde güzelliğinize güzellik katmak için Max Factor Colour Elixir Ruj 853’ü kullanabilirsiniz. MaxFactor rujlar arasından istediğinizi seçip her ortamın en şık kadını siz olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git