Megan Fox Makyajı - saglikdas.com

Megan Fox Makyajı

Megan Fox Makyajı
7 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.222 kez okundu.

Megan Fox Makyajı Nasıl Yapılır?

Marjinal görüntüsüyle bayanların kalbine taht kuran Megan Fox makyajı şimdi yepyeni tüyolar aracılığı ile sevenlerini karşılıyor. Farklı renk tonları ile stilini yaratan Megan Fox makyajı çekici tarzı ile tasarımdaki kombinlere uyum sağlayarak kusursuzluğu yakalıyor. Sizlerde mükemmel Megan Fox makyaj adımlarını takip ederek tüm merak konusu olan püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

Megan Fox Makyaj Adımları:

  1. Megan Fox makyajı için ilk adımda yüz temizliğinizi gerçekleştirmelisiniz. Makyajınızın kalıcı olması adına gerçekleştireceğiniz bu işlemde badem yağı aracılığı ile yüzünüzü temizleyin ve ılık su ile durulayın. Daha sonra tonik yardımı ile temizleme işleminizi sonlandırın.
  2. Bu işlem sonrasında cildinize uyum sağlayan fondöten ve kapatıcıların bir ton koyusunu seçerek uygulama aşamasına geçin. Özel fırçalar aracılığı ile fondöteninizi göz kapaklarınızda dahil olmak üzere eşit bir şekilde sürün.
  3. Megan Fox’un sahip olduğu duru güzelliği yakalamak adına göz altlarına, teninize uyum sağlayan kapatıcının bir renk koyusunu uygulayın ve gözlerinizin ön plana çıkmasını sağlayın.
  4. Sabitlenerek kapatılan göz morluklarının ardından altın rengi ve koyu kahverengi gibi tonlara sahip far renklerinden birini göz kapaklarınıza fırça aracılığı ile uygulayın ve daha sonra bir ton koyu far ile gölgelendirme işlemini gerçekleştirin.
  5. Buğulu bakışların tek adresi Megan Fox göz makyajında kusursuzluğu elde etmek adına kaşın altında bulunan kemiğin üzerine beyaz tonlarına sahip far uygulaması yaparak kemiği belirginleştirin.
  6. Eyeliner ile sağlayacağınız derinlik sonrasında koyu kahverengi tonlarına sahip kalem ve far aracılığı ile kaşlarınızı belirginleştirerek göz makyajı işlemini sonlandırın.
  7. Çarpıcı bakışlara sahip Megan Fox makyajının allık uygulamasında elmacık kemiklerinizi belirginleştirerek işleminize başlayın. Bu uygulamada elmacık kemiklerinin alt kısımlarına dilediğiniz allık tonunu uygulamaya alabilirsiniz.
  8. Duru güzelliğin adı Megan Fox makyajında ruj renginizi iddialı renk tonlarından yana kullanın. Makyajınızı sonlandıracak ruj seçiminde kırmızı ve bordo tonlarını dudak kalemi aracılığı ile destekleyerek kusursuz bir görünüme kısa zaman zarfı içinde sahip olabilirsiniz.

Sizlerde Megan Fox’un eşsiz makyajı aracılığı ile kusursuz bir görünüm elde etmek istiyorsanız önerilerimiz doğrultusunda uygulamaya alacağınız püf noktalarını kullanarak sağlıklı bir makyaj adımını başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git