Mezoterapi Fiyatları - saglikdas.com

Mezoterapi Fiyatları

Mezoterapi Fiyatları
9 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.663 kez okundu.

Mezoterapi Fiyatları?

Mezoterapi, ilk olarak 1952 yılında Dr. Michel Pistor tarafından geliştirilen günümüzde ise sağlık ve estetik amaçlar ile uygulanan tıbbi bir işlemdir. İlaçların cilt ve cilt altına mikroenjeksiyon yöntemi ile uygulanmasıdır. Mezoterapi enjekte edilen ilaçların etkileri ve iğnelerin yaptığı minimal travmalara karşı derinin kendisini korumak amacıyla bağışıklık sistemini harekete geçirerek yaptığı bir tedavi yöntemidir. İlk olarak kan akışı ve dolaşım hızlanacak ve doku beslenmesi artacaktır.

Enjekte edilecek maddeler kişiye ve amaca göre seçileceği gibi mezoterapi fiyatları da yapılacak bölgeye ve seans sayısına göre değişecektir. En az 8 – 10 seans uygulaması yapılan mezoterapi tedavisi kişinin beklentilerine ve yapılan bölgenin verdiği yanıta göre 15 – 20 seası da bulabilir.

Mezoterapi Fiyatları ve Çeşitleri

Ayrıca seans süreleri yine kişiye ve yapılan bölgeye göre değişmekle beraber yaklaşık 10 – 15 dakika kadar sürer. Yüz, boyun, dekolte ve eller gibi hassas bölgelerde önce lokal anestezik maddeler sürülerek bölge uyuşturulur ve ardından uygulama yapılır.Mezoterapi uygulaması güzellik merkezlerinde birbirine yakın fiyatlarda yapılmaktadır.

Eklem Ağrıları İçin Mezoterapi

Seans başı ücreti 70 – 100 TL arasında değişen eklem ağrıları için uygulanan mezoterapi boyun, bel fıtığı, migren ve spor sebebi ile oluşan ağrılar için faydalıdır.

Zayıflama İçin Mezoterapi

Zayıflama mezoterapisinin seans başı ücreti 150 – 300 TL arasında değişirken bölgesel zayıflama için uygulanan bölgelerde etkili bir sonuç verir. Uygulamaya düzenli bir şekilde devam edildiğinde istenilen bölgede belirgin bir şekilde incelmeyi sağlar.

Yüz Mezoterapisi

Yüz mezoterapisinin seans başı ücreti 80 – 100 TL arasında olup cilt üzerindeki sarkıklık ve ince çizgileri düzeltmeye yönelik başarılı bir işlemdir. Yüz mezoterapisi yaptırarak bu gibi sorunların hepsinden kurtulmanız mümkün.

Vücut Mezoterapisi

Vücut mezoterapisinin seans başı ücreti yaklaşık 90 – 150 TL arasında değişmektedir. Vücut mezoterapisi ile selülit, eller, kol bölgeleri, bacak gibi bölgelerden sadece bir tanesi için seans başı ücretidir.

Saç Mezoterapisi

Seans başı ücreti 200 – 250 tl arasında değişen saç mezoterapisi yaptırmak isteyenler için toplam 2000 – 2500 TL arasında değişen bir ücreti gözden çıkarmanız gerekmekte.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git