Monteil Cilt Bakım Ürünleri - saglikdas.com

Monteil Cilt Bakım Ürünleri

Monteil Cilt Bakım Ürünleri
10 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.321 kez okundu.

Monteil Cilt Bakım Ürünleri Kalitesi

Cilt bakımı doğru ürünlerle yapılmadığı takdirde ciltteki tahribat geri dönülemez bir duruma dönüşür. Bu nedenle kullanılan ürün çok önemlidir. Bu sebeplerden dolayı bilgi sahibi olmanız için Monteil cilt bakım ürünlerinin özelliklerini, fiyatlarını ve kullanımlarını detaylı olarak aşağıda belirttik.Aşağıdaki bilgilerle Monteil’in hangi ürünlerini, neden kullanmalısınız gibi sorulara cevap bulabilirsiniz.

Monteil Cilt Bakım Ürünleri Çeşitleri

Monteil Acti-Vita Regenerating Gece Bakım Kremi

Bu krem hassas ve stresli bir cilde sahipseniz tam size göre denebilir. Stresin sebep olduğu yorgunluğun verdiği izler ciltte kendini gösterir. Bu krem bitkisel özlü vitaminleri ile cildin kendi kendini yenilemesine ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. Ayrıca yaşlılığın verdiği görüntüyü ortadan kaldırır.

Monteil Acti-Vita Enriched Moisture Bakım Kremi

Çabuk kuruyan kuru ciltler için olan bu gündüz kremi, vitamin yönünden zengin, hassas ve kuru ciltlerin onarılmasında da etkili bir kremdir. Çok zengin vitaminler ile dolu olması cildin nefes almasını sağlar.

Monteil Acti-Vita Multi Nutritive Gece Bakım Kremi

Hücre yenileyici olan bu krem bakım gerektiren ve kuru hassas ciltler içindir. Bu krem gece yatmadan önce uygulanır ve cildin nem dengesini düzenlemesine, cildin yenilenmesine yardımcı olur ve cildi besler. Cilde genç, sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Monteil Acti-Vita Total Face Lift

Uygulandığı anda cildi toparlayan ve cildin genç, sağlıklı ve diri görünmesini sağlayan bir kremdir. Test edilip onaylanmış olan bu krem, kırışıklıkların giderilmesini sağlar ve cildin elastikiyetini arttırır.

Monteil Acti-Vita Ultra Rich Krem

İçerisinde A, E ve B5 vitaminleri bulunduran krem, cildin kendisini toplamasını sağlar ve cildi korur. Ayrıca kuru ciltler için olan bu krem, içinde bulunan bitkisel içerikli yağlar ile cildin kendisini hafiflemiş ve yumuşamış hissetmesini sağlar. Krem ince çizgileri giderir.

Monteil Firming Action Day Krem

İçerisinde bulunan zengin içerikler nemsiz kalan ve kuru ciltler içindir. Cildi şımartarak cildin gençleşmesini sağlayan bu ürün, cilde uygulandığında kadifemsi bir pürüzsüzlük oluşturur.

Monteil Firming Action Lifting Extreme Bakım Kremi

Toparlayıcı etkisi ile yüzde oluşan gıdı ve yanak sarkmalarını önlemeye yardımcı olur. Cildi neme doyuran bu krem, ilk defa sürüldüğünde bile cildi sıkılaştırır ve cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Düzenli ve uzun süreli kullanımda alınan sonuçlar harikadır.

Monteil Ice Ultimate Kremi

Her türlü dış etkenden cildi korur ve kalkan görevi görür. Güneş ışınları, hava kirliliği, soğuk gibi faktörlere maruz kalan cildin tekrar kendini toparlamasını ve güçlenmesini sağlar. Krem cilde yumuşaklık verir, cildin elastikiyetini arttırır. Ciltteki kat kat olan kırışıklık görünümünü giderir. Doğadan özlerle hazırlanan krem cildi pürüzsüz hale getirir.

Etkisi: Bu kremi cildinize sürdüğünüzde güneşten, soğuktan ve hava kirliliğinden korkmanıza gerek kalmaz. Çünkü bahsedildiği gibi bu krem cilde kalkan oluşturur.

Monteil Pure Purifying Krem

Cildi hem temizler hem de neme doyurur. Cildin yağ dokusunu dengeler ve fazlalık yağı alır. Bu sayede gözenekler rahat bir nefes alır ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Siyah nokta ve akne oluşumlarını önler. Eğer sizin de gözenekleriniz rahatsız edici ve büyükse bu krem tam sizin içindir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git