Muzlu Anti – Aging Maske - saglikdas.com

Muzlu Anti – Aging Maske

Muzlu Anti – Aging Maske
10 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 935 kez okundu.

Muzlu Anti – Aging Maske Önemi

Bayanlar ciltlerinde bulunan sorunların üstesinde gelebilmek için, birçok yöntem denerler. Bu yöntemler arasında en etkili olanları da şüphesiz maskelerdir. Muzlu anti aging maske de, bunların arasında yer alır. İşlenmemiş bal, muz ve yoğurt ile yapılan bu maske sayesinde, cildinizde yer alan kusurlar gidecek ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız.

Muzlu Anti – Aging Maske Faydaları

Muzun içerisindeki A ve E vitaminleri ile ince çizgi ve kırışıklıklarınız yok olacaktır. Maskenin içinde bulunan balda anti – bakteriyel özellik vardır. Aynı zamanda bal, yüksek miktarda potasyum, magniter, vitamin kalsiyum ve demir, içerir. Yine maskenin içinde bulunan yoğurt, cildin derinlemesine temizlenmesinde ve parlamasında, etkili olur.

Sizler için bu maskenin içeriğinde neler olduğunu, nasıl yapıldığını ve nelere iyi geldiğini, araştırdık. Siz de muzlu anti – aging maskesini haftada 1 uygulayarak, yaşlanmaya karşı önlem alabilirsiniz.

Muzlu Anti – Aging Güzellik Maskesinin İçinde Neler Vardır?

  • 1 / 4 bardak yoğurt
  • Muz ( 1 tane )
  • Doğal bal ( 2 çorba kaşığı )

Maskenin Hazırlanışı

Yaşlanmaya karşı etkili bir maske olan ve kırışıklıklar ile adeta boğuşan, muzlu anti – aging güzellik maskesini, hazırlamak için ilk olarak 1 adet muzu bir kâsenin içine alın ve bir çatal yardımı ile güzelce ezin. Püre kıvamına gelen muzların içine, 2 çorba kaşığı balı, ilave edin. Yoğurdu da ekledikten sonra, tahta kaşık ile güzelce karıştırın.

Daha sonra hazırlamış olduğunuz karışımı, cildinize uygulayın. Ancak maskeyi cildinize sürmeden önce, mutlaka temiz olması gerekir. Ardından dekolte bölgeniz de dahil olmak üzere, maskeyi tüm cildinize güzelce uygulayın. Yaklaşık olarak 20 – 25 dk. maskenin cildinizde kalmasını sağlayın. Daha sonra bol su ile maskeyi cildinizden arındırın.

Cildinize uyguladığınız maskenin ardından, daha canlı, daha parlak ve daha taze, bir cilt sizi bekliyor olacak. Muz ile yapılan bu maskeyi, daha da etkili kılmak istiyorsanız banyodan çıktıktan sonra uygulamalısınız. Çünkü banyodan sonra gözenekler açılır ve maskenin daha iyi işlemesine yardımcı olunur. Bu maskeyi kullanarak her zaman genç, taze ve arınmış, hissedebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git