Natural Saç Boyaları - saglikdas.com

Natural Saç Boyaları

Natural Saç Boyaları
11 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.433 kez okundu.

Natural Saç Boyaları Kalitesi

Natural saç boyaları içinde kimyasal ve amonyak olmadığı için saç tellerine zarar vermez. İçeriği doğal formüller içerdiği için saç renginiz doğal bir görünüm kazanırken aynı zamanda saçlarınızın sağlını korunur. Pek çok ren alternatifi ile Henna Plus saç boyası içerinde amonyak ve peroksit bulundurmaz.

Natural Saç Boyaları ve Çeşitleri

Phyto Color Bitkisel Saç Boyası

renk alternatifleri siyah, kahve, kestane, açık kestane, sarı, koyu sarı, koyu sarı bakır, dore sarı, açık sarı, çok açık sarı, açık dore sarıdır. Diğer renk seçenekleri ise dore açık kestane, açık dore bakır, akaju bakır koyu sarı, akaju kızıl kestane, bakır sarı, çikolata kahve, açık bakır kırmızı, kızıl sarı, açık kahve kestane, koyu bakır açık kestane, kırmızı bakır açık kestanedir.

Henna Plus Saç Boyaları

kına özünden yapılmıştır. Bu sayede saçlarınızın rengi doğal görünür. Henna Plus formülündeki ph 5.5 ile saç derinizi besler. Düzenli olarak henna Plus saç boyası ile saçlarını boyamayı tercih edenlerin saçlarında canlanma ve parlaklık oluşmuştur.

Henna Plus saç boyası renk alternatifleri siyah, kızıl siyah, koyu kahve, koyu kahve bakır, sıcak kahve, açık kahve, violet kahve, çikolata kahve, orta kahve, bakır kızıl kahve, kestane, fındık kabuğudur.Ayrıca kızıl bakır, sütlü kahve, parlak bronz, indian yazı, espresso, burgundy, mocha kahve, açık sarı, hafif sarı, gümüş sarı, bakır sarı, hafif parlak sarı, tarçın renkleri de bulunur.

Sante Organik Saç Boyası

muhtevası bitkisel ürünlerden meydana gelmektedir. Kimyasal ve amonyak ürün kesinlikle içermez. Kokusuz ve saçlarınız için sağlıklı bir saç boyasıdır. Sante organik saç boyası renk seçenekleri Bronz, mahagoni kızılı, alev kızılı, terra, kızıl sarı, fındık kabuğu, doğal kızıl, siyah, kestane kahverengidir.

Logono Organik Krem Saç Boyası

renk seçenekleri bordo, fındık, teak ağacı, kızıl sarı, bakır sarıdır. Logono organik toz saç boya renk seçenekleri bordo, kına kızılı, kızıl kahve, açık kahve, koyu kahve, kestane, siyah kına, altın sarısı, ateş kırmızısı, altın sarısıdır.

Natural saç boyaları ile saçlarınızın renkleri doğal ve canlı bir görünüm kazanırken saç telleriniz beslenir ve rengini korur. Bu ürünler saç tellerine rengine ve saç derisine zarar vermez.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git