Neden Organik Saç Bakım Ürünleri - saglikdas.com

Neden Organik Saç Bakım Ürünleri

Neden Organik Saç Bakım Ürünleri
11 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 903 kez okundu.

Neden Organik Saç Bakım Ürünleri?

Neden organik saç bakım ürünleri tercih ederiz çünkü içeriğinde hiç bir kimyasal ürün mevcut değildir. Tamamen doğal ürünlerin kullanılması ile elde edilen saç bakım ürünleridir.

Saçlarınızın bakımlarının sağlanması ve beslenmesi içeriğinde bulunan doğal maddeler ile sağlanması ile saçlarınız yıpranmaz ve canlılığını kaybetmez. Saçlarınız her zan parlak, canlı ve hacimli görünür.

Neden Organik Saç Bakım Ürünleri İşte Nedenleri

Saç yıkama killeri

saçların yıkanması için kullanılan killerdir. Saç killeri saca canlılık yumuşaklık ve parlaklık verir. Saç tellerine ve saç derisine de faydalı olan saç killeri kaşıntıyı da önlemektedir. Tamamen doğal ve organik olan saç killeri muhtevasında hiç bir yabancı kimyasal ürün bulunmamaktadır.

Şampuanlar

içinde kimyasal arındırıcı ve temizleyici maddelerin olmaması ile saç derinizde kuruma ve tahriş oluşmamakta ve böylece kepek sorunu ile baş etmek zorunda kalmamaktasınız. Organik şampuanlar hem saçınızı hem de saç derisini besleyerek saç derisinin kurumasını engeller ve saçınızda kepeklenme görülmez. Şampuan seçimlerinizi papatya, kına özü, ısırgan ve sarımsak özlü şampuanlardan yana kullanabilirsiniz.

Saç kremleri

organik tercih edildiği takdirde formülünde bulunan pro-vitamin B5 ve gliserin sayesinde saçlarınız yumuşak ve canlı bir görünüm kazanır, kolay taranır ve elektriklenmez.  Saç kremleri onarıcı özelliğe sahiptir ve sadece saç uçlarına uygulanır.

Duşta kullanılan ve durulanan saç kremleri ve duş sonrasında kullanılan ve durulanmayan saç kremlerinin her ikisi de sadece saç uçlarına uygulanmalıdır. Saç diplerine uygulandığı takdirde saç köklerini ve saç derisini kurutarak saç dökülmelerine ve saç kurumalarına neden olabilir.

Saç bakım spreyleri

saçlarınızı besler canlandırır kolay taranmasını sağlar. Organik olan saç bakım spreyleri içinde bulunan gliserin saçların onarılmasını sağlar.

Saç maskeleri

düzenli kullanıldığı zaman saçlarınızı besler, canlandırır, hacimlendirir, yumuşatır. Organik saç maskeleri içinde onarıcı özelliğe sahip olan defne yağı, badem yağı, jojoba yağı, avokado yağı bulunmaktadır.

Organik saç maskelerini evinizde de hazırlayarak kullanabilirsiniz. Saç maskeleri saça uygulandığında bir ya da iki saat bekleme süreleri vardır. Saç tipinize göre organik saç maskelerini seçebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Saçlarınız güzelliğinizin aksesuarıdır. Saç bakımlarınızı organik ürünlerle yapın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git