Nemlendirici Kremler - saglikdas.com

Nemlendirici Kremler

Nemlendirici Kremler
11 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.043 kez okundu.

Nemlendirici Kremler?

Cildi kuru ve sürekli neme ihtiyaç duyan bayanlar için piyasada bulunan  yoğun nemlendirici özellikli kremler oldukça etki ediyor. Sizler için hazırladığımız nemlendirici kremler listesi aşağıda olup kendinize uygun olanı seçerek kullanmaya başlamanızda fayda var.

Nemlendirici Kremler ve Faydaları

Clinique Moisture Surge Nemledirici Krem

Sodium hyaloranate içeren bu kremin cilde sürüldüğü anda yumaşaklık verir ve cilde nem kazandırır. Aloevera içermesi sayesinde cildi yenilerken dış etkenlerden gelecek zararlara karşı cildi korur.

Biotherm Aquasource Nemlendirici Krem

Bu krem yoğun nemlendirici özelliği sayesinde cildi yumuşartırken ciltteki epidermis tabakasını onarır. Ayrıca cilde zararlı olan paraben maddesi barındırmayan krem yağ ve mineral de içermez.

Avene Hydrance Optimale Riche Nemlendirici Krem

Karite yağı içermesi sayesinde cildi neme doyurur. Ciltteki su kaybı nedeniyle oluşan kuruluğu anında giderir. Termal su içermesi sebebiyle cildin nem dengesini sağlamada yardımcıdır. Spf20 özelliği ile güneşe karşı korur.

Neutrogena Yoğun Nemlendirici Krem

Spf15 içerdiğinden güneş koruması sağlayan bu kremi güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulamanız önemlidir. Cildin taze görünmesinde etkilidir.

Vichy Aqualia Thermal Rich Nemlendirici Krem

Bu krem cildi nemlendirirken geride yağlı bir görünüm bırakmaz. Cildin alt tabakasına dahi etki ederek yoğun bir nemlendirme sağlar. Paraben gibi zararlı içerikler barındırmayan krem termal su  içerdiğinden cildinizi korur.

La Roche Hydreane Riche Nemlendirici Krem

Bu kremin düzenli olarak her gün uygulanması ile cildin artık kuruma durumu kalmaz ve yeterli nem seviyesine ulaşır. Paraben içermez ve cilt esnekliğini sağlamada yardımcıdır.

Sebamed Visio Nemlendirici Hidrojel

Visio nemlendirici gündüz kremi ile birlikte uygulandığında çok dah etkili bir fayda sağlayacak olan bu krem aloevera özü ve deniz yosunu içerdiğinden cilde verdiği nemlendirme etkisi gün boyu kalıcı olmasını sağlar.

Loreal Skin Perfection Üç Etkili Nemlendirici

Gün boyu kalıcı bir nemlendirme etkisi olan bu krem cilde sürer sürmez kadife yumuşaklığında bir his vermede etkilidir.

Yves Rocher Hydra Vegetal Nemlendirici Krem

Cildin kuruması yüzünden oluşan gerginlik için oldukça faydalı olan bu krem shea yağı içeriği sayesinde cildi beslerken onarır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git