Neutrogena Ayak Bakım Kremi - saglikdas.com

Neutrogena Ayak Bakım Kremi

Neutrogena Ayak Bakım Kremi
12 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.525 kez okundu.

Neutrogena Ayak Bakım Kremi Önemi

Ayaklarınızda bulunan pürüzler ve kötü görünümden kurtulmak için, ayak bakımınızı ihmal etmemelisiniz. Neutrogena ayak bakım kremi ayaklarınızın tüm bakımını yaparak kötü görünümlerden, ayaklarınızdaki sertliklerden ve pürüzlerden, kolayca kurtulmanızı sağlayacaktır. Sağlıklı ve bakımlı ayaklara sahip olmak için bu kremi her gün düzenli olarak kullanmalısınız.

Neotregena Ayak Bakım Kremi Faydaları

  • Neutrogena ayak bakım kreminiuyguladığınız andan itibaren ayaklarınızın ferahladığını ve canlılık kazandığını göreceksiniz.
  • Cildinizi 10 katmana kadar nemlendirerek etkili bir bakım sağlar.
  • Bu kremle devamlı bakım yaptığınız zaman ayaklarınızda topuk çatlakları oluşumunu, engelleyebilirsiniz.
  • Ayaklarınızda 24 saat boyunca nemlendirici özellik gösterir.
  • Ayaklarınızda nasır oluşmuşsa, nasırlarınızın tedavisi için de bu kremden faydalanabilirsiniz.
  • Leke yapmayan özelliği sayesinde, çoraplarınızda ve diğer kumaş alanlarda leke yapmamaktadır.
  • Düzenli olarak her gün kullandığınız takdirde, ayaklarınızda oluşan kuruluklarnasır ve topuk çatlaklarını, giderebilir. Mükemmel ayaklara sahip olabilirsiniz.

Neutrogena ayak bakım kreminin 4 adet çeşidi bulunmaktadır.Bunların arasından ihtiyacınıza en uygun olanını seçip, kullanabilirsiniz.

Neutrogena Ayak Bakım Kremi Fiyatları

Neutrogena çatlaklar için ayak bakım kremi: (50 ml)15,89 TL

Neutrogena nasırlaşmış ayaklar için bakım kremi:(50 ml) 15,90 TL

Neutrogena Norveç formüllü ayak bakım kremi (50 ml) 12,90 TL

Neutrogena böğürtlenli ayak bakım kremi (75 ml) 10,50 TL

Neutrogena ayak bakım kremlerinden dilediğinizi seçerek, ayaklarınızda oluşan pürüzlerden, topuk çatlaklarından ve nasırlaşmış bölgelerden, kolayca kurtulabilirsiniz. Bu krem sayesinde ayaklarınızda oluşabilecek mantar, topuk çatlakları ve sertliklerden korunmuş olursunuz.

Neutrogena kremi Kalitesi

Ayaklarınızda yumuşacık, pürüzlerden uzak ve bakımlı, bir görünüm sağlamak için bu kremi düzenli olarak kullanmalısınız. Uzmanların geliştirdiği başarılı formülüile 17 saat süreyle etkisini devam ettiren,neutrogena ayak bakım kremi ile sağlıklı, yumuşak ve sorunsuz, ayaklara sahip olabilirsiniz.

Tüm günün yorgunluğunu taşıyan ayaklarınız mutlaka en iyi bakımı hak etmektedir. Ayaklarınıza bu ayak bakım kremini kullanarak, bakım yaptığınız takdirde tüm ayak sağlığıyla ilgili problemlerinizden kurtularak, oluşumlarını önleyebilirsiniz.

Özellikle bayanların estetik açıdan önem verdiği sağlıklı ve canlı ayaklara, kolayca sahip olabilirsiniz. Ayak sağlığı, bakımlı ayaklarla mümkün olur. Bu nedenle ayak bakımınızı hiç ihmal etmemelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git