Nivea Cilt Bakım Ürünleri - saglikdas.com

Nivea Cilt Bakım Ürünleri

Nivea Cilt Bakım Ürünleri
12 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 2.167 kez okundu.

Nivea Cilt Bakım Ürünleri Faydaları

Bayanlar cildi için, elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Bunun için en iyi cilt bakım malzemeleri gereklidir. Çünkü cilt bakım malzemeleri kalitesiz olursa, cildinize bakım yapmak yerine, daha çok yıpratmış olursunuz.

Nivea günümüzde bayanların en çok tercih ettiği bakım ürünüdür. Herkesin bildiği Nivea cilt bakım ürünleri cildinizi olduğundan daha genç ve sağlıklı gösterir.Sizler için Nivea markasının çıkardığı Nivea cilt bakım ürünlerinin fiyatlarını ve içeriklerini araştırdık.

Aşağıda listelediğimiz cilt bakım ürünlerinden bir tane ya da birkaç tane satın alarak cildinize hak ettiği bakımı yapabilir, sağlıklı, ışıldayan ve bakımlı bir cilde, Nivea kalitesiyle sahip olabilirsiniz.

Nivea Cilt Bakım Ürünleri ve Fiyatları

( Nivea visage DNAge firm & glow yüz kremi )

Bu kremi her sabah düzenli olarak uyguladığınızda, yüzünüzü dışarıdan gelebilecek tüm etkilere karşı, korumuş olursunuz.

Fiyatı: 32 TL

( Nivea pure effect arındırmaya yardımcı temizleme maskesi)

Bu maske adı üstünde cildinizi temizlerken, aynı zamanda daha sıkı bir görünüme kavuşmasına da, yardımcı olur. Bu maskeyi temiz cildinize uygulamalı ve uygularken göze temas ettirmekten, kaçınmalısınız. Yüzünüze uyguladıktan 2 dk. sonra, maskeyi çıkarmanız gerekir.

Fiyatı: 8 TL

( Nivea T bölgesi temizleyici bant )

Bu bantlar alın, burun ve çene bölgelerinde, kullanılır. Aşırı sebum salgısını engellemek için kullanılan bu bantlar, aynı zamanda, siyah nokta oluşumunun da önüne geçer.

Fiyatı: 12 TL

( Nivea Q10 plus kırışıklık sorunlarına yardımcı serum )

Bu serumun içinde, fazla ölçüde keratin maddesi, yer alır. Aynı zamanda Q10 barındıran bu serum, cildinizin elastikliğinin armasına yardımcı olur. Gereken nem miktarını cildinize veren bu serum, erken yaşlanmanın da önüne geçer.

Yanı sıra cildinizde oluşan renk farklılıklarını düzene sokarak, cildinizin daha kolay toparlanmasına yardım eder. Özel formülü ile cildinizi daha dolgun bir görünüme kavuşturur.

Fiyatı: 45 TL

( Nivea visage püre naturel temizleme sütü )

Temizleme sütünü kullanmanızın amacı, cildinizde var olan kalıntıların giderilmesini sağlamaktır. Temizleme sütünü ister bir pamuk yardımı ile isterseniz de parmaklarınız ile yüzünüze kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git