Nivea Duş İçin Vücut Kremi - saglikdas.com

Nivea Duş İçin Vücut Kremi

Nivea Duş İçin Vücut Kremi
12 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.099 kez okundu.

Nivea Duş İçin Vücut Kremi Faydaları

Eğer nemlendirici kullanmak sizi rahatsız ediyorsa, Nivea duş için vücut kremi tam size göre. Yapmanız gereken ise sadece duş esnasında Nivea duş için vücut kremi ile vücudunuzun her tarafını yıkamak ve 1 – 2 dakika sonra durulamak.

Duştan çıktığınız andan itibaren uzun bir süre boyunca vücudunuzun nemli kaldığını ve sizi rahatsız etmeden ışıl ışıl ve yumuşacık olduğunu kendi gözlerinizle görecek ve dokunduğunuzda ipeksi yumuşaklığı hissedeceksiniz.

Ayrıca losyon, krem vb. nemlendirici ürünlerin cildinizde bıraktığı yapışkanlık hissiyatından da kurtulmuş olacaksınız. Bu kremi, duşta vücudunuzu herhangi bir duş jeli ile ya da sabunla temizlemenizin hemen ardından kullanmanızı tavsiye ederiz.

Nivea Duş İçin Vücut Kremi Çeşitleri

Nivea’nın son ürünlerinden olan iki adet duş için vücut kremi de bu iş için ideal tercihler olacaktır. Ufak tefek farklılıklara sahip bu iki ürün hakkında özet bilgi aşağıdadır.

Nivea Duşta Nemlendirici Vücut Kremi ( Normal Cilt 250 ml. ):

Duş esnasında temizlediğiniz cildinize süreceğiniz Nivea duşta nemlendirici vücut kremi ile adeta teniniz neme doyacak. Duş esnasında vücudunuzun etrafında olan nemli hızla cildinize hapsedecek ve bu nemin uzun süre sizinle birlikte kalmasını sağlayacak bir ürün.

Böylece cildiniz sağlıklı ve yumuşacık bir hal alacak. Bu kremin içinde bulunan çeşitli mineraller ise cildin nemi tutmasına yardımcı olmaktadır. Bu kremi kullandıktan sonra vücudunuz ekstra bir nemlendiriciye asla ihtiyaç duymayacak. Nem gün boyu sizinle birlikte olacak.

Nivea Besleyici Duşta Vücut Kremi:

Nivea’nın bu ürünü ise nemlendirmenin yanında cildiniz için elzem olan besinleri de içermekte ve cildinize derinlemesine nüfuz ederek beslemektedir. Badem yağının eşsiz faydalarından yararlanmak için bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Duş esnasında cildinize sürüp birkaç dakika sonra durulayacağınız Nivea besleyici duşta vücut kremi, nemi hızlı bir şekilde cildinize hapsederek nem ihtiyacınızı karşılayacak ve çok daha parlak ve sağlıklı bir deriye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Nivea, uzun süredir piyasada saygınlığını korumayı başarabilmiş bir markadır. Ve dünya çapında tanınmayı ve tercih edilen marka olmayı başarmıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git