Nivea Siyah Nokta Bandı - saglikdas.com

Nivea Siyah Nokta Bandı

Nivea Siyah Nokta Bandı
12 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.969 kez okundu.

Nivea Siyah Nokta Bandı Farklılığı

Siyah noktalar her yaştaki bayanlar için büyük bir sorundur. Gözeneklerin kapanması ile oluşan siyah noktalar görüntünüzü estetik açıdan bozar. Siyah noktaların temizlenmesi ise başka bir sorundur. Siyah nokta bantlarından faydalanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Çok tercih edilen Nivea siyah nokta bandı da çok işinize yarayacaktır.

Nivea siyah nokta bandının yüzün her bölgesindeki siyah nokta oluşumları için içeriğinde çeşitli bantlar bulunur. Alın bölgesi, çene ve burun için uygulayabileceğiniz bantlar ayrı ayrıdır. Bantlar kullanıldığı bölgeye bir ışıltı verir. Bu temizlendiği anlamını taşır. Bantlar farlı farklı bileşenlerden oluşmuştur ve bunlar sayesinde siyah noktalar ciltte yerleştikleri yerden çıkarlar.

Yağdan ve kirden arınmış siyah nokta bölgesi daha pürüzsüz bir görünüm kazanır. Cildinizin siyah noktalardan arınması için bantları doğru şekilde uygulamanız gerekmektedir.

Nivea Siyah Nokta Bandı Uygulama Detayları

  1. Bandı kullanacağınız bölgeyi ıslatın ve ellerinizi kurulayın. Eller kuru haldeyken bandın yapışkanını ayırın.
  2. Bandın yapışkanlı tarafını siyah noktadan arınmak istediğiniz bölgeye yapıştırın ve güzelce yapışması için bastırın.
  3. 10 dakika bu şekilde beklemeniz gerekir.
  4. 10 dakika sonra bandın kuruyup sertleştiğini fark edeceksiniz. Bandı bulunduğu bölgeden yavaş yavaş çekip çıkarın. Çıkarma işlemi yaparken bandı iki taraftan tutmalısınız. Herhangi bir zorluk yaşıyorsanız çok az ıslatarak bandı çıkarmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Siyah nokta bantları ile siyah noktalardan kurtulmak bu kadar kolaydır ve sadece 10 dakikanızı alır. Dünyaca ünlü kozmetik markası olan Nivea’nın siyah nokta bantları ile yüzünüz hiç olmadığı kadar temiz, bakımlı ve aydınlık duracaktır.

Nivea Siyah Nokta Bandı Etkisi

Siyah nokta bantları yavaş çıkarıldığında etki göstermemiş ise siyah noktaların daha derinde olduğunu anlayabilirsiniz. O yüzden çıkarma işlemi yaparken bandı hızlıca çekmeniz ile yüzde yüz sonuca kavuşacaksınızdır. Bandın yapışı çok güçlüdür.Bu yüzden bandı aldığınız bölgedeki derinizde bir aydınlama olacaktır.

Yağdan, kirden ve siyah noktadan arınmış cildiniz hoşunuza gidecektir. Siyah noktaların yol açtığı bir diğer sorun olan cilt tonunun eşit olmaması durumu sona erecektir. Siyah nokta bantlarını cilde yerleştirirken cildin nemli fakat ellerinizin kuru olmasına özen göstermeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git